Mrkni se na line upy pro 25. týden

Poslední předprázdninový víkend láká hned několik festivalů: do Bratislavy dorazí Arty, Above & Beyond (kteří zahrají také v Pardubicích), Underworld nebo Rudimental, do Ostravy pak Sander Van Doorn, Vinai nebo Juicy M a do Pardubic Jerome Isma-ae, Julian Jordan či Firebeatz. Tak vybírej!

24.6. 2016 08:35:37 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

24.6. 2016

100% Tech House

Zlín, Blok 12

21.00 - Ian Kita
23.00 - Lord K
01.00 - Filippi
03.00 - Ian Kita

24.6. 2016

Bandai

Praha, DCS

22.00 - Michele Cavaletto
00.00 - Angry Beats
01.30 - Nick Martino
03.00 - Hrusha

24.6. 2016

Bars In Bars 2

Brno, Fléda

20.00 - Strygo
22.00 - Press play crew
22.45 - Maniak
23.00 - PSH
00.00 - Foreign Beggars
01.00 - Fliptyck
03.00 - Strygo

24.6. 2016

Drumception

Brno, Exit

21.30 - Mental Disorder
22.30 - Heft
00.00 - Dekor
01.30 - Sayko
03.00 - Mental Disorder

24.6. 2016

Friday FX Classix

Praha, Radost FX

23.00 - Mr.Teacher
02.00 - Henriette
05.00 - konec

24.6. 2016

FVLCRVM

Brno, Vibe

23.00 - PB Studio16
01.00 - FVLCRVM
03.00 - Himalayan Dalai Lama

24.6. 2016

Mini

Brno, Perpetuum

21.30 - Othervision
00.00 - Oli_N
02.00 - Karlos.P

24.6. 2016 - 25.6. 2016

Neon Festival 2016

Bratislava, Autocamp Zlaté Piesky

pátek
20.30 - Pico
22.00 - Nifra
23.30 - Arty
01.00 - Above & Beyond
02.30 - Ilan Bluestone
04.00 - ReOrder

2. stage
20.00 - Vyrys
21.30 - Martin Gredner
23.00 - Martin Michniak
00.30 - Thomas Coastline
02.00 - Driftmoon
03.30 - UnBeat

sobota
19.00 - Inkwall
20.30 - Stame
22.00 - Nora En Pure
23.30 - Eelke Kleijn
01.00 - Underworld
02.30 - Rudimental
04.00 - Toky + Boss + Dalo

2. stage
17.30 - Sionni
19.00 - Milos
20.30 - Smoly + Semtex
22.00 - Fester aka Beatgrid
23.30 - Robbie
01.00 - Drahosh
02.30 - Borra

24.6. 2016

Neurology 4

Boskovice, Turbína

21.00 - T.R.J.N.
22.00 - Mr. Pin
23.00 - iGor
00.00 - Dejfunk
01.00 - Splash Heads
02.30 - Karpa
03.30 - Voidsec + The Tower

24.6. 2016

The Night

Ostrava, Dolní Oblast Vítkovice

18.00 - otevření areálu
18.30 - Trick Or Threat
20.00 - Bon Finix
21.00 - Ekg
22.30 - Antoine
00.00 - Sander Van Doorn
01.30 - Vinai
03.00 - Juicy M

25.6. 2016

B2B Boat

Brno,

18.00 - Ivo Hilszek + Excubitor
19.00 - Duncan Grey + Andy Smitth
20.00 - Orbith + Dazy
21.00 - Jerry + Hydrophonic

25.6. 2016

B2B Boat Afterparty

Brno, Exit

22.30 - Deepers
00.00 - Quiks + Patricia
01.00 - Logitronik03
02.30 - Thin & Thick

25.6. 2016

CityFest 2016

Pardubice, Aréna Pardubice

14.30 - Michael C
16.00 - Michael Burian
17.30 - Super8 & Tab
19.00 - ilan Bluestone
20.30 - Jerome Isma-ae
22.00 - Above & Beyond

2. stage
21.30 - Richard Reynolds
23.00 - Audiorockers
00.30 - Julian Jordan
02.00 - Firebeatz
03.30 - John Culter

25.6. 2016

Pavel Bidlo

Brno, Vibe

22.00 - Residents
01.00 - Pavel Bidlo
03.00 - Leonov Bronski

25.6. 2016

PoPuP

Praha, DCS

22.00 - Junior Jan
23.30 - Javo
01.00 - Mio
02.30 - Denis Weisz

25.6. 2016

Saturday FX Classix

Praha, Radost FX

23.00 - Dan Cooley
02.00 - Loutka
05.00 - konec

25.6. 2016

Studnice Drum Open Air Festival 2016

Studnice,

15.00 - Bano
16.30 - Slymacks
18.30 - Kwizaczech + Lüquid + Wakku
20.30 - Max Breaker + Underfire
22.30 - New Sound Orchestra
00.00 - Koogi
01.30 - Slam + John T
03.30 - Mike + Mekalister
05.30 - all DJs B2B

2. stage
14.30 - Jammin Lambsbread
16.00 - Kyslah
17.30 - Pa.Vol
19.00 - Adzi
20.30 - Kratax
22.00 - Mikkim + Dave Trumpeteer
23.30 - Cod-E + Just-In
01.00 - Conspira
02.30 - Mikro
04.00 - Esejes

25.6. 2016

Trance Form

Louny, Dance Hall Xplode

22.00 - Wadim
00.30 - Thomas Coastline
02.00 - Mitigma + Vandak

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně