Mrkni se na line upy pro 24. týden

Jsou Svojšky... a pak že se nic neděje. Děje :). A to nejen after pro největší držáky. Koho nezláká na výlet na klasický fesťák, má na výběr od Eda Rushe, přes Catz ´n Dogz po Inxece z Cocoon. Tak vybírej!

17.6. 2016 05:00:36 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

17.6. 2016

Bassproof

Brno, Malá Amerika

21.00 - Contest Winner
22.30 - Dephzac
00.00 - Ghostbusters
01.00 - Ed Rush
02.30 - X. Morph
03.30 - Hrr.nec
05.00 - All strars

17.6. 2016

Catz ´n Dogz

Praha, Roxy

22.00 - Ark3r
23.30 - Oli_N
01.00 - Catz ‘N Dogz
03.00 - Schwa

17.6. 2016

Edmania Open Air warm up

Brno, Exit

21.00 - Sheala
22.00 - Stepan Bruck
23.00 - Martin Michniak
00.00 - Thomas Coastline
01.30 - Driftmoon
03.00 - Carl Reins
04.00 - Soul Mirror

17.6. 2016

Friday FX

Praha, Radost FX

23.00 - Pavel Bidlo
02.00 - Sanny
05.00 - konec

17.6. 2016

Inxec

Brno, Vibe

22.00 - Moo
00.00 - J Miltz
01.30 - Inxec
03.30 - Andrew Daren

17.6. 2016

Noize!

Praha, Storm

22.00 - Wwera + Acustic Terrorist
01.00 - Oliver Torr
02.00 - Djedjotronic
04.00 - Tvyks

17.6. 2016

Piknik

Brno, Perpetuum

21.30 - Deivis
23.30 - Mendoza
02.00 - Vojte

17.6. 2016

Svojšice 2016

Svojšice, Amfiteátr Svojšice

17.00 - Johannes
18.30 - Chief&Mama (live)
19.30 - Džejár
20.30 - Chris Sadler
21.30 - CamelPhat
23.00 - Lucca
00.00 - Coyu
01.30 - Gary Beck
03.00 - Alberto Santana
04.15 - Toky
05.15 - Fernanda Martins + Sheefit

2. stage
18.00 - Zbr
19.00 - Fallen Gemini
20.00 - One Way
21.00 - Changing Faces
22.00 - Bifidus Aktif
23.00 - Suki
00.00 - Maduk
01.00 - The Prototypes
02.00 - Aphrodite
03.00 - A.M.C
04.00 - Forbidden Society
05.00 - Pixie
06.00 - N:Force & Thiew

3. stage
19.00 - Karbous
20.20 - Vojtěch Grindl
21.40 - Quickie & Mountain
23.00 - Klap-in
00.20 - Simon Shurey
02.20 - Redhead
04.20 - Daho
05.40 - Jencl

17.6. 2016 - 18.6. 2016

Zpatra7

Praha, Studio ALTA

pátek
19.00 - Lee White Show
20.15 - otevřený improvizátorský jam

sobota
14.30 - Bertram
15.00 - Slam Poetry
15.30 - Open mic
17.00 - Bertram
17.45 - IMPRA
18.45 - Longformy
20.00 - Blood Love and Rethorics Comedy Improv
21.00 - Die Gorillas

18.6. 2016

Hulk & Pjotr

Brno, Vibe

22.00 - Vinfield
23.00 - Hulk & Pjotr
01.00 - Darren Wilkinson
03.00 - Filip Luk

18.6. 2016

Selected

Praha, DCS

22.00 - Pauli gabrieli
23.30 - SNBM
01.00 - Roberto Chochola
03.00 - Tigi

18.6. 2016

Shelter

Brno, Perpetuum

21.30 - TyPhone
23.00 - George Sears
00.30 - Lukysh
02.30 - Depka

18.6. 2016

Shuffle

Praha, Uhelna

22.00 - Alex Neivel
00.00 - Astra + Aurorra
02.00 - arnii

18.6. 2016

Svojšice Afterpárty

Svojšice, Amfiteátr Svojšice

07.00 - Jaqullin
08.30 - Electric Lover
09.30 - The Cirkus
10.30 - Ronica
12.00 - Aiffel

18.6. 2016

Trancenation: Summer Edition

Praha, Radost FX

21.00 - Bryan Elkins
22.00 - Dolvich
23.00 - Proggyboy
00.00 - Misja Helsloot
01.00 - Ronny K.
03.00 - Para X
04.00 - Antip0d

18.6. 2016

Wonderland Cider Beats

Praha, Futurum

21.00 - Ezwell
22.30 - Synaptik
00.00 - Milan Kroutil
01.30 - Sebastian Paiza
03.00 - Jag Kiranmay
04.30 - Raidem

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně