Svojšický pátek začíná

Je to tady, začínají Svojšice. Coyu, Gary Beck, CamelPhat, Fernanda Martins & Sheefit, The Prototypes, Aphrodite nebo Redhead nás čekají na oblíbeném pardubickém festivalu.

16.6. 2016 15:46:53 | festivaly | rave

Co potřebuješ vědět? Pokud ještě nemáš vstupenku, tak jí koupíš od 17:00 přímo na místě. A pokud ji chceš mít o 50,- Kč levnější, do čtvrteční desáté večer běží předprodej.

Opouštět areál se nesmí, ale na místě budou lockerboxy, tak si vezměte vše potřebné s sebou do areálu. Peníze se vyberte dopředu, bankomat tu chybí. 

Stanové městečko je zadarmo, ale nehlídané. Zaparkujete za 100,- Kč. Bude jezdit i pravidelná kyvadlová doprava (jako každý rok). Pro více informací čekni tiskovku, kde najdeš i mapu areálu.

Hrát se začne v 17:00, celý line-up najde zde. Pokud se chceš naladit, přečti se rozhovory s CamelPhat nebo Coyu. Do sluchátek ti pak může hrát svojšický podcast.

Co ti ještě chybí? Pokud už jsi hlasoval v naší anketě, je to vše a můžeš vyrazit!

PARTYINFO

Svojšice 2016

17.06.2016 Amfiteátr Svojšice, Svojšice
DJs: Coyu, Gary Beck, Camelphat, Alberto Santana, Toky, Fernanda Martins + Sheefit, Lucca, Chris Sadler, Džejár, Chief!Mama (live), Johannes
2. stage: Aphrodite, DJ A.M.C., Maduk, The Prototypes, Forbidden Society, Pixie, Changing Faces, Bifidus Aktif, One Way, N:Force & Thiew, Fallen Gemini,
3. stage: Redhead, Simon Shurey, Daho, Mountain, Klap-In, Vojtěch Grindl, Quickie, Jencl
Cena: 499
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně