Známe kompletní line-up na Apokalypsu!

Už oznámená jména - Derrick May, Ben Sims, James Ruskin a Shifted - doplní na hlavním pódiu Toky, Sionni a Tools Project. Na hardtechnu budou zahraniční umělce supportovat Golpe a Kesz.

12.6. 2016 20:00:00 | informace | rave

Představujeme Vám 42. díl Apokalypsy, který se uskuteční 25. listopadu v brněnském Bobycentru! „Bylo velmi složité dostat v jednom termínu a na jedno místo mix top umělců - avšak myslíme, že máme co oslavovat! Však se přesvědčte sami,“ říkají pořadatelé.

Na hlavním pódiu vystoupí už oznámení Ben SimsDerrick MayJames Ruskin a Shifted. Ty doplní slovenská legenda Toky, který na "Áčku" vystupoval naposledy před sedmi lety. Následovat jej bude jeho kolegyně Sionni a Nois se Spiriakosem jako Tools Project.

Na hardtechno pódiu Boiler Hard Stage vystoupí No.Dolls (Candy Cox a Daniela Haverbeck), Malke, Boris S. nebo O.B.I. Domácí scénu zastoupí česká hartechno jednička Golpe a poprvé si na Apokalypse zahraje i Kesz.

Creative Clubbing stage nabídne již oznámená dva zahraniční umělce - Jaydeeho a Miss Meleru. Ty doplní Subgate, Loutka, Schwing, Rob Smile a Not:Us!.

Tato Apokalypsa bude na delší dobu poslední, protože další díl nás čeká až v listopadu roku 2017, vstupenky seženeš třeba zde.

Video: Apokalypsa 42 - Trailer

PARTYINFO

Apokalypsa

25.11.2016 Bobycentrum, Brno
DJs: Derrick May, Ben Sims, James Ruskin, Shifted, Toky, Sionni, Tools Project
2. stage: Boris S. (live), No Dolls, O.B.I., Malke, Golpe, Kesz
3. stage: Jaydee, Miss Melera, Loutka + Subgate, Schwing, Not:Us, Rob Smile
Cena: 499 - 899
REKLAMAREKLAMA