Mrkni se na line upy pro 22. týden

Kam tentokrát? Do Plzně na Full step s A.Skillz, v Brně na Prigl Club Tour zahrají Filterheadz a v Radosti FX Gunnar Stiller. Tak vybírej!

3.6. 2016 04:52:33 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

3.6. 2016

Double T

Brno, Vibe

22.00 - Saddan
23.30 - Andrew Daren
01.30 - Double T
03.30 - Jan Willert

3.6. 2016

Friday FX Voliera Special Edition

Praha, Radost FX

23.00 - Lucas Hulan
01.00 - Gunnar Stiller
03.00 - Lillou

3.6. 2016

Full step

Plzeň, Šeříkovka

20.00 - A.Leak
21.00 - Zlejdildo
22.00 - L.P.D.
23.00 - Mini Da Minx
00.30 - A.Skillz
02.00 - Harakiri Breaks Brothers
03.00 - Sens
04.00 - Deadlink

3.6. 2016

Prigl Club Tour

Brno, Exit

21.30 - Tomas Ivicic
23.30 - Hydrophonic
01.00 - Thin & Thick
02.00 - Filterheadz
03.30 - Danny Bright
04.30 - WiWa Project

3.6. 2016

Resoulution

Brno, Perpetuum

21.30 - Calli
23.00 - Six Beat Under
00.00 - IM Cyber
01.30 - Theya
03.00 - Johney
04.00 - Attempt & Rough:Result

3.6. 2016

Stardust 87

Praha, Akropolis

Divadelní bar
22.00 - Honey
23.30 - MC Witty + Honey
01.00 - Billy Bright
04.00 - Phill Crow

Malá scéna
22.00 - Lu2
02.30 - Ba2s

4.6. 2016

Festia Afterparty

Praha, Radost FX

22.00 - James Lurk
00.00 - Zendi + Wulky
01.30 - Rio
02.30 - Roberto Chochola
03.30 - Smoke
04.30 - Krekr

4.6. 2016

Martin Gredner

Brno, Vibe

22.00 - Alan Wood
00.00 - Martin Gredner
03.00 - Saddan

4.6. 2016

SimSala Beats

Brno, Perpetuum

21.30 - Vyrys
00.00 - Eruvie
02.30 - George S

4.6. 2016

The Flying Dutch

Rotterdam,

13.00 - Oliver Heldens
14.00 - Martin Garrix
15.00 - Armin van Buuren
16.00 - Firebeatz
17.00 - Showtek
18.00 - Tiësto
19.00 - Hardwell
20.00 - W&W
21.00 - Nicky Romero
22.00 - Afrojack

4.6. 2016

The Flying Dutch

Eindhoven,

13.00 - W&W
14.00 - Nicky Romero
15.00 - Afrojack
16.00 - Oliver Heldens
17.00 - Martin Garrix
18.00 - Armin van Buuren
19.00 - Firebeatz
20.00 - Showtek
21.00 - Tiësto
22.00 - Hardwell

4.6. 2016

The Flying Dutch

Amsterdam,

13.00 - Firebeatz
14.00 - Showtek
15.00 - Tiësto
16.00 - Hardwell
17.00 - W&W
18.00 - Nicky Romero
19.00 - Afrojack
20.00 - Oliver Heldens
21.00 - Martin Garrix
22.00 - Armin van Buuren

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně