Inxec z Cocoon Recordings přijede v červnu do Brna

17. června v brněnském klubu Vibe vystoupí britský producent spojený s labely Crosstown Rebels, Get Physical nebo Cocoon - Inxec.

1.6. 2016 19:38:06 | informace | rave

Po první větší události, kde vystoupila Magdalena vám s radostí přinášíme další výjimečný večer. Inxec, producent narozený v Nottinghamu je jedním z talentů současné undergroundové taneční scény. Krátce poté, co začal flirtovat s první produkční činností, dostal příležitost zahrát si živé vystoupení a vznikla láska. V roce 2006 vydal prvních pět tracků na Contexterrior, budoucí trendy určujícím labelu. Jeho remixy vydávané pod hlavičkou různých společností se objevují v playlistech těch nejlepších djs na světě. Tím bylo jeho jméno zapojeno do světového dění a tuto jedinečnou příležitost nenechal bez naplnění.

Následovaly releases na Murmur, Cocoon Recordings Svena Vätha a Rekids Radioslave. Pozvánky na nejznámější místa a akce se nevyhnutelně hrnuly - od Henry Klein (Munich) a Panorama Bar (Berlín) po Eleven (Tokyo) a Fabric (Londýn). V nejbližší době plánuje první kompletní studiové album. Nepochybně lze od tohoto svěžího producenta očekávat znovu výjimečný hudební zážitek, na který se bude ještě dlouho vzpomínat.

Poslechni si: Inxec - Wilde Podcast (2015)

PARTYINFO

Inxec

17.06.2016 Vibe, Brno
DJs: Inxec, The Animal Print, Andrew Daren, Moo
REKLAMAREKLAMA