Festival Svojšice zveřejnil kompletní drum & bass stage

Festival Svojšice, který proběhne 17. 6. 2016 v letním areálu Svojšice u Pardubic, zveřejnil kompletní line-up na drum & bass stage. Tato stage je připravována ve spolupráci s týmem Beat Promotion stojícím mimo jiné za festivalem Let It Roll.

1.6. 2016 09:17:35 | informace | Džejár

Drum & bass stage na 16. ročník festivalu Svojšice slibuje silná jména. Tato stage letos posílila a je pod taktovkou agentury Beat Promotion a týmem Let It Roll, který je novým partnerem festivalu Svojšice.

Fanoušci drum & bass se dočkají legendy Aphrodite a jeho jump-up. Na tomto ročníku také nebude chybět A.M.C, výherce nejlepšího drum & bassového DJe v rámci Czech DNB Awards 2015. Pro ty, kteří preferují jemnější tóny, si promotéři připravili Maduka a The Prototypes, kteří aktuálně diktují mainstream směr drum & bass scény.

Headlinery také podpoří jedni z nejlepších DJs české a slovenské scény – Forbidden Society a Changing Faces. Dále se mohou návštěvníci těšit na Pixie, Suki, Bifidus Aktif, One Way, N:Force & Thiew, Fallen Gemini, Zbr.

Červnový festival Svojšice slibuje silný drum & bass line-up a jistě potěší fanoušky jemnějších i tvrdších tónů. Festival proběhne v letním areálu Svojšice u Pardubic 17. 6. 2016.

Předprodej vstupenek v síti Ticketportal.

PARTYINFO

Svojšice 2016

17.06.2016 Amfiteátr Svojšice, Svojšice
DJs: Coyu, Gary Beck, Camelphat, Alberto Santana, Toky, Fernanda Martins + Sheefit, Lucca, Chris Sadler, Džejár, Chief!Mama (live), Johannes
2. stage: Aphrodite, DJ A.M.C., Maduk, The Prototypes, Forbidden Society, Pixie, Changing Faces, Bifidus Aktif, One Way, N:Force & Thiew, Fallen Gemini,
3. stage: Redhead, Simon Shurey, Daho, Mountain, Klap-In, Vojtěch Grindl, Quickie, Jencl
Cena: 499
REKLAMAREKLAMA