Mrkni se na line upy pro 21. týden

Máme tu tradiční nášup akcí z Brna: warm up na Influence s Dendou (spolu s Džejárem zahraje i na dalším warm upu ke Svojšicím) a Tigerhead ve Vibu. Tradiční techno Standa v bratislavském Subclubu. A ještě jedna zastávka v Praze, na Lávce zahraje Guy J. Tak vybírej!

27.5. 2016 04:52:33 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

27.5. 2016

Warm up Influence

Brno, Exit

21.30 - D.Kop
23.30 - Radex
01.00 - Denysa
02.30 - Andy Smitth
04.00 - Alex Karanov

27.5. 2016

Bassproof warm up

Brno, Favál

21.00 - Mania
22.30 - Nikisha
00.00 - Hanzall
01.30 - M4D.DOC
03.00 - Bassasins

27.5. 2016

Egészségére 12

Boskovice, Turbína

21.00 - Van Drift
22.30 - Peter Pea
23.45 - Nois
01.00 - Ixer
02.15 - Scorn
03.30 - Typhone

27.5. 2016

Friday FX

Praha, Radost FX

23.00 - Cuba
00.00 - Cubik + Checo Zac
01.00 - Joe Metzenmacher
03.00 - Cubik + Checo Zac
04.00 - Cuba

27.5. 2016

Old school techno Haná vol. 2

Prostějov, Echo

21.30 - Technograndma
23.00 - Pedro + Pablo
00.30 - Lady Frog + Kosi
02.00 - Scoop Cz
03.30 - Scauria

27.5. 2016

Piknik

Brno, Perpetuum

21.30 - Fly
00.00 - Deivis
01.00 - Subgate
04.00 - Mechanik

27.5. 2016

Standa

Bratislava, SubClub

22.00 - Volton Vegma
00.00 - Toky
01.30 - Gutt
03.00 - Sionni

27.5. 2016

Tigerhead

Brno, Vibe

22.00 - Kirill Astra + Aurorra
01.00 - Tigerhead
03.00 - Levi + Losko

28.5. 2016

Mosaic House

Praha, Radost FX

23.00 - Lumiere+ Vilém
01.30 - Fred Everything
03.30 - Lumiere + Vilém

28.5. 2016

Aquarius Heaven

Praha, Futurum

22.00 - Eva Porating
01.00 - Aquarius Heaven (live)
02.30 - Rafo

Chill-out:
22.22 - Gray D & Zjook

28.5. 2016

Creative

Praha, Lávka

22.00 - Adam Cloud + Nicola
23.30 - Rob Smile
00.30 - Im Cyber
02.00 - Guy J
04.00 - Loutka
05.30 -Subgate & Biodan

2.stage
23.00 - Peter Costa
00.30 - Nkyp
01.30 - Bela En
03.00 - Schwings project

28.5. 2016

Massage

Brno, Exit

21.00 - Masser
22.00 - Wolf
23.30 - Nois
01.00 - Kaisersoze
02.30 - Masser

28.5. 2016

NTK

Brno, Vibe

22.00 - PS
00.00 - Karlos P
01.30 - NTK
03.30 - Sony Vega

28.5. 2016

Techno

Brno, Perpetuum

21.30 - Philip TP
23.00 - Funez
01.00 - No-On
03.00 - Warphil

28.5. 2016

Warm Up Svojšice

Praha, Storm

21.00 - Ronica
22.30 - Denysa
00.00 - Džejár
01.30 - Sebastien Leger
03.30 - Duncan

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně