Co dnes dělá Aleš Bleha?

Promotér dnes už neexistujího festivalu Summer of Love žije na Ibize a krátký profil o něm udělala Abby Lowe ve svém seriálu Ibiza Life.

25.5. 2016 06:38:30 | life style | Carl W

Ve chvílích stresu nebo ve snaze o samotu v neklidném světě si většina z nás pohrávala s myšlenkou opustit své každodenní povinnosti a dát průchod prostému životu. Každý z nás se jistě někdy zasnil, jaké by to bylo opustit pracovní místo, zbavit se majetků a vlastnictví obecně a vyměnit okovy dnešní doby za čistou mysl a volného ducha. Pro Alexe Shineyho je toto realita. Opustil svůj život v České republice (nebo Atlantidě - podle toho, který den se ho zeptáte) a přišel na Ibizu, kdy si zřídil domov v jeskyni u Punta Galera a kde žije bez elektřiny, tekoucí vody nebo moderního vybavení. Už zde je celý rok nehledě na to, jestli prší nebo svítí slunce. Peníze si vydělává tím, že nabízí celou řadu služeb, jako je čtení tarotových karet nebo numerologie,“ píše readymag.com.

Nezní to špatně? Co však článek už neudává je, že Alex Shiney je Aleš Bleha, v Česku nechvalně známý a zkrachovalý promotér, který dluží, kam se podívá. Za všechno asi připomeňme Brač Trip nebo poslední organizovanou párty v Pardubicích s DJem Rushem.

REKLAMAREKLAMA