Mistři belgické elektronické kuchyně: Paradise City Festival 2016

Patnáct minut z centra Bruselu se nachází lokace Domein van Ribaucourt s hradem z 15. století obklopeným parky a jezírky. Hned vedle je pak mezinárodní letiště, takže letadla máte doslova nad hlavami. A právě zde letos proběhne elektronický festival Paradise City.

24.5. 2016 07:59:20 | festivaly | Carl W

Festival je současní projektu "Zachraňte stromy v Ugandě" a kromě parádní muziky čekejte i food fest s foodtrucky a nejvybranějším jídlem (vše samozřejmě zaměřeno na zdravou stravu). A vlastní restauraci na festivalu bude prezentovat i Sofia Durmont, ktreá je vlastníkem ceny Lady Chef z roku 2009.

Ale teď už pojďme k tomu nejdůležitějšímu a to je muzika. Čeká nás tu Red Bull Elektropedia Live stage s Lake People, Mathew Jonsonem, Âme ve společném setu s Henrikem Schwarzem, Gutim nebo Christianem Löfflerem.

Na hlavním pódiu se pak vystřídají Stephan Bodzin, Sasha, Mano Le Tough, The Black Madonna, Agoria, Michael Mayer nebo &ME. Vstupenky jsou stále k dispozici za 50€.

Video: Aftermovie Paradise City 2015

PARTYINFO

Paradise City Festival 2016

25.06.2016 - 26.06.2016 , Perk
DJs: &ME, Black Coffee, Christian Löffler (live), Coma (live), Compuphonic, Daso (live), Kosme, Lake People (live), Mano Le Tough, Mathew Jonson (live), Point G (live), Sasha, Schwarzmann (Henrik Schwarz & Âme (live)), Stephan Bodzin, The Black Madonna, Mike Servito, Tuff City Kids (Gerd Janson & Lauer), Kiasmos, Agoria, DJ Tennis, Hunee, Guti (live), Konstantin Sibold, Mattheis (live), Michael Mayer, Oaktree, Oliver Schories, Pional (live), Red Axes, San Proper, Space Dimension Controller, Stimming (live), Tourist, Vuurwerk
Cena: 50 €
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně