Sónar v Barceloně se nemilosrdně blíží

Někteří z vás znají, jiní slyšeli, někteří z vás možná už zažili. Původní plán jet do Barcelony na památky nevyšel, ono taky chodťe si po památkách, když v uličkách tohoto katalánskěho města bude řádit již 22.ročník festivalu elektronické hudby a multimediální tvorby Sónar.

23.5. 2016 07:46:03 | festivaly | Kouzelná

Sónar byl založen Ricardem Roblesem, Enricem Palau a Sergiem Caballero v roce 1994 a v roce 2002 se rozšířil do měst jako Londýn, Chiago, Sao Paulo, Hamburk, New York, Bogota, Soul a Řím.

První festival se konal ve dnech 2., 3., a 4. června v Centru de Cultura Contemporania de Barcelona a Apolo klubu, vystoupili zde hvězdy jako Laurent Garnier, Sven Wath, Atom Heart nebo Trans Global Undeground.

Akce také zahrnovala Record Fair veletrh technologií, který byl vlastně předchůdce toho, co je nyní známý jako SonarPro.

Sónar by day, neboli Sonar přes den, se koná ve Fira Fira Montjuïc Avinguda Rius i Taulet a je jen na vás si zvolit, co vidět, slyšet a navštívit.

Je na výběr opravdu z mnoha koncertů, audio projekcí, veletrhu s deskami či oblečením, různé konference a diskuze. Festival je připravený i na návštěvníky s dětmi, SonarKids pořádají různé workshopy a snaží se zapojit děti do různých projektů a poslechu hudby.

Sónar by night, neboli Sónar přes noc je situovaný na západní straně města v aree, která se jmenuje Fira Gran Via a dostanete se tam díky shuttle busům.

Sónar Festival má svojí webovou adresu a také svojí Sonar facebookovou stránku, kde najdete veškeré aktuální informace. Barcelona je velmi populární evropská destinace, v létě vždy trošičku přelidněná a obzvláště v období Sónaru, takže se hodí si zabookovat nějaké ubytování dostatečně dopředu.

Letos je možné si zakoupit jednodenní lístek za nebo si zakoupit třídenní lístek za 195€. Takže pokud ještě nemáte plán na 16. - 18. červen uvidíme se v Barceloně.

PARTYINFO

Sónar 2016

16.06.2016 - 18.06.2016 , Barcelona
DJs: Jamie Woon, Kelela, Bob Moses, Kenny Dope, King Midas Sound & Fennesz, Lady Leshurr, The Black Madonna, David August, James Rhodes, Tuff City Kids, Nicola Cruz, Field by Martin Messier, Baelish, Acid Arab, Cauto, Gazelle Twin: Kingdom Come, The Spanish Dub Invasion feat. Mad Professor, Sr. Wilson, Iasai & George Palmer, Strand, Santigold, Roots Manuva, John Grant, Section Boyz, Matias Aguayo, Magic Mountain High, Kode9 x Lawrence Lek present The Nøtel, El Guincho, Ata Kak, Danny L Harle, Niño de Elche, Los Voluble, Soft Revolvers by Myriam Bleau, Las Hermanas, Dawn of Midi, Mikael Seifu, AWWZ, Ilia Mayer, Golden Bug & Desilence, Lloret salvatge, DVS1 & Rodhad, Kerri Chandler, Ben UFO b2b Helena Hauff, Hot Shotz, Soichi Terada, Intergalactic Gary, Noaipre, Jean-Michel Jarre, James Blake, Richie Hawtin, Anohni: Hopelessness, Flume, Four Tet, The Martinez Brothers, John Talabot, Mano Le Tough, Angel Molina, Kölsch, Kode9, Mind Against, Zero vs. Chelis, Red Axes, Oneohtrix Point Never, Yung Lean, Howling, Nozinja, Troyboi, Congo Natty Feat Congo Dubz, Tenor Fly, Nãnci & Phoebe, Busy P, Para One, Boston Bun, Badbadnotgood, Ivy Lab, Club Cheval, Bruna & Wooky, Alba G. Corral, Alva Noto, Cyclo (Carsten Nicolai + Ryoji Ikeda), Byetone, Tendts, Ison, N.M.O, New Order, Fatboy Slim, Skepta, Santigold, Boys Noize, Laurent Garnier, A-Trak, Stormzy, DJ EZ, Kaytranada, Jackmaster, Booka Shade, Paco Osuna, Bicep, Ben Klock, Eats Everything, Coyu, Alizzz, Melé & Monki‘s NRG Flash, Mura Masa, Krysko & Greg Lord , Toner, Sanatruja
Cena: 54 - 195 €
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně