Festival Svojšice letos nabídne tři pódia

Festival Svojšice, který se uskuteční 17. 6. 2016 v letním areálu Svojšice u Pardubic, představil pokrytí letošního hudebního spektra. Návštěvníci se mohou těšit na 3 stage - Finlandia Techno Stage, Oldschool Techno Classics a Drum & Bass Stage.

13.5. 2016 13:00:24 | festivaly | rave

16. ročník festivalu Svojšice slibuje 3 silné stage s výraznými zahraničními headlinery a tím nejlepším, co nabízí česká scéna elektronické a taneční hudby. Již tradičně bude na festivalu Main Techno stage, na které zahrají interpreti aktuální zvuk techna ze Španělska, Brazílie a Velké Británie a nejvýraznější tváře české a slovenské scény.

Svojšický techno line-up headlinuje producentská dvojice CamelPhat, španělský Coyu, undergroundový Alberta Santana, producent Gary Beck a brazilské djky Fernanda Martins a Sheefit ve společném duu.

Letošní novinkou festivalu je Oldschool Classics Techno stage. Na své si tak budou moci přijít i milovníci oldschool techna. Druhou novinkou je posílení Drum & Bass stage. Ta je letos pod taktovkou agentury Beat Promotion a týmem Let It Roll, který je novým partnerem festivalu Svojšice.

Fanoušci drum & bass se dočkají legendy Aphrodite a jeho jump-up, A.M.C, výherce nejlepšího drum & bassového DJe v rámci Czech DNB Awards 2015. Pro ty, kteří preferují jemnější tóny, si promotéři připravili Maduka a The Prototypes, kteří aktuálně diktují mainstream směr drum & bass scény.

Červnový festival Svojšice slibuje silný line-up a jistě potěší fanoušky, jak techno, tak i drum & bass hudby. Návštěvníci se také mohou radovat z novinky v podobě Oldschool Techno Classics stage. Festival proběhne v letním areálu Svojšice u Pardubic 17. 6. 2016.

Video: Festival Svojšice - Pardubice 2015 (Official Aftermovie)

PARTYINFO

Svojšice 2016

17.06.2016 Amfiteátr Svojšice, Svojšice
DJs: Coyu, Gary Beck, Camelphat, Alberto Santana, Toky, Fernanda Martins + Sheefit, Lucca, Chris Sadler, Džejár, Chief!Mama (live), Johannes
2. stage: Aphrodite, DJ A.M.C., Maduk, The Prototypes, Forbidden Society, Pixie, Changing Faces, Bifidus Aktif, One Way, N:Force & Thiew, Fallen Gemini,
3. stage: Redhead, Simon Shurey, Daho, Mountain, Klap-In, Vojtěch Grindl, Quickie, Jencl
Cena: 499
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně