Line-up Priglu 2016 ozdobí i Kaiserdisco

Marco Bailey, Dandi & Ugo, Betoko, Mark Sixma, Justin Prime, Lucca nebo právě Kaiserdisco se chystají na Prigl Open Air 2016. A nebude chybět ani oblíbená párty na parníku.

13.5. 2016 12:41:56 | festivaly | deivis

Německá dvojice DJů a producentů, kteří mají nejen styl, ale i ohromnou fanouškovskou základnu, přijíždí na letošní Prigl reprezentováni zakladatelem projektu Frederikem Bergerem. Kaiserdisco patří mezi producentskou elitu.

O jejich tracky se perou labely jako Drumcode, Terminal M, Kling Klong nebo Suara a pravidelně se umisťují v top ten světových žebříčků. O remix svých skladeb je požádalo mnoho světových DJs namátkou třeba Nicole Moudaber, Martin Eyerer, Stewe Lawler, Betoko, nebo třeba v ČR velmi oblíbený Uto Karem.

Vystupovali na všech věhlasných festivalech od Awakenings, přes Lovelad až po Tronic v Barceloně. Většinu léta tráví na Ibize, kde je můžete často slyšet v klubu Space, nebo Sankeys. A to není vše! To hlavní přijde až na Priglu, kde Frederik dozajista dokáže, že právem patří mezi světovou špičku!

Dalšími vystupujícími budou již oznámení Marco Bailey, Dandi & Ugo, Betoko, Mark Sixma nebo Justin Prime. Ty pak doplní český support Lucca, K.Sandra Orbiht, Thin & Thick, Richard Reynolds, Matamar, Michael C, Bon Finix, Mekki Martin a mnozí další.

Chybět nebude ani Prigl parník, kde vystoupí Tokátko, Saddan & Darren, Leo Lycra a Van Vega. Vstupenky jsou k dispozici za 399,- korun, VIP pak za 799,-. Na místě budou k dostání 599,- a VIP za 999,- korun.

Video: Prigl Open Air Festival 2015 (Official Aftermovie)

PARTYINFO

Prigl Open Air 2016

16.07.2016 Autocamp Obora, Brno
DJs: Marco Bailey (hraní zrušeno), Kaiserdisco, David Moleon, Industrialyzer (live), Dandi & Ugo, Betoko, Mark Sixma, Justin Prime, Lucca, K.Sandra Orbiht, Thin & Thick, Richard Reynolds, Matamar, Michael C, Bon Finix, Mekki Martin, Ivo Hilszek, Lahvisz & Cerevatov, Namaas, Michal Pešina, Beros, Hardcastl3 & The Other One, Tommy Rich, Beat Splitterz, Tokátko, Saddan & Darren, Leo Lycra, Van Vega, Danny Bright, Subgate vs Tibiza, Deep Deer, Hydrophonic, Phil Albedo, Bastien, Deivis
Cena: 299 - 999
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně