Mrkni se na line upy pro 19. týden

Studio 54 dostane občanku, snad ji někde při dlouhé oslavě neztratí. Orbith zve třináctého na tradiční Freitag Techno, Vibe čeká dívší line up a na místo činu do legendární Radosti se vrátí Loutka. Tip? Jake Fairley aka Fairmont ve Futuru... Tak vybírej!

13.5. 2016 04:42:45 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

13.5. 2016

15. Anniversary of Studio 54

Praha, Studio 54

23.00 - Jumbo
01.00 - Sweder
02.00 - Skipper
03.00 - Beda
04.00 - Richie + Sylon
05.00 - Smoke vs Faith
06.00 - Subgate + Miquel
07.00 - Enrico
08.00 - Raju + Pietros
09.00 - Tommy Rogers
10.00 - Bon Finix + Roberto Chochola
11.00 - Finidi + Michael J
12.00 - Mark Evill + Billy Bright
13.00 - Peet Sanders + Marty Fish
14.00 - Phill Crow + Tibiza
15.00 - P-jay + Nicolas V
16.00 - Rio + Landchi
17.00 - Zendi + Wulky
18.00 - Pierre Marco + James Lurk
19.00 - Stars of Studio 54 DJs

13.5. 2016

Freitag Techno

Brno, Perpetuum

21.30 - Deivis
23.30 - Orbith
02.30 - Idem Na Techno

13.5. 2016

Friday FX

Praha, Radost FX

23.00 - Mark Colton
02.00 - Mr.Teacher
05.00 - konec

13.5. 2016

IM Cyber

Brno, Vibe

22.00 - Julia Costa
00.00 - IM Cyber
02.00 - Eva Porating
04.00 - J.Miltz

13.5. 2016

Loadstar & S.P.Y

Praha, Roxy

22.00 - Deadly Viperz
01.00 - Loadstar + MC:ID
02.30 - S.P.Y + MC:ID
04.00 - Pixie

14.5. 2016

Afterparty Studentský Majáles 2016

Brno, Perpetuum

21.30 - TRJN
23.00 - Heft + Ph8ton
01.00 - Sinner
02.30 - Jimmy Navarro
04.00 - All fresh Djs

14.5. 2016

City Freezer

České Budějovice, Kryt Civilní Obrany

20.00 - Pexa
21.00 - Atomhead
22.00 - J-Zo
23.00 - Soukki
00.00 - Body Bass
01.00 - Pert
02.00 - Roman Rai
04.00 - Adlet
05.00 - Morf

14.5. 2016

Futurum Club Nights

Praha, Futurum

22.00 - Seed
01.30 - Fairmont (live)
03.00 - MikeH + Not_me

14.5. 2016

Majáles Plasy 2016

Plasy,

17.00 - 18.00 O 100sedm
18.30 - 19.30 AM
20.00 - 21.00 Realita
21.30 - 22.30 R48
23.00 - 00.00 Mr. Feelgood

14.5. 2016

Maximal

Brno, Vibe

22.00 - Carl W
23.30 - Warphil
01.00 - Nois
02.30 - Upgrade + Tomas Ivicic

14.5. 2016

Saturday FX Classix

Praha, Radost FX

23.00 - Dan Cooley
02.00 - Loutka
05.00 - konec

14.5. 2016

Trancextasy

Brno, Exit

21.00 - Marcel de Valerio
23.00 - Carl Reins
01.00 - Thomas Coastline
02.30 - Re-Minder
04.00 - Guntro

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně