Na Modular Festivalu 2016 vystoupí Âme, Luke Slater nebo Function

Holandská agentura Modular Music letos chystá svůj první open air. A rovnou láká na super jména, mezi kterými nechybí Âme, Luke Slater, Function nebo Answer Code Request ve společném DJ setu s Kobosilem.

10.5. 2016 09:09:28 | festivaly | Carl W

Rotterdamská klubová noc Modular je u místních hodně oblíbená a tak se nejde divit, že její pořadatelé chystají i hudební festival. Ten se odehraje 18. června v parku Maasboulevard v Rotterdamu. A jak je v Nizozemí zvykem, začíná se v pravé poledne a konec je naplánován jedenáctou večerní.

Na třech pódiích nazvaných Hexagon, Square a Circle vystoupí Âme, Joy Orbison, Luke Slater, Function, Rod, Answer Code Request & Kobosil, I-F, Dekmantel Soundsystem a mnozí další. Vstupenky se blíží vyprodání, aktuálně seženete lístek z druhé vlny za 26€ (cca 700,- korun).

Video: Modular Festivalu 2016 - Teaser

PARTYINFO

Modular Festival 2016

18.06.2016 , Rotterdam
DJs: Âme, Answer Code Request & Kobosil, Dekmantel Soundsystem, Function, Gerd Janson & Job Jobse, I-F, Joy Orbison, Lenson, Luke Slater, Mattheis, Midland, Modular DJs, Oceanic & Oberman, Palmbomen IIRed Axesfeat. Abrão (live), Rod, Stranger
Cena: 26 €
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně