Pražský Cross vybral na rekonstrukci venkovních prostor od fanoušků už více než půl milionu korun

Veřejný kulturní prostor v pražských Holešovicích před klubem Cross se díky kampani na Startovači přetvoří na místo, které nabídne hudbu, divadla, filmy, markety, street food festivaly nebo letní kino.

5.5. 2016 14:00:31 | informace | Carl W

Dnes končí na Startovači kampaň klubu Cross, která měla za cíl vybrat 500.000 korun na úpravu prostor před klubem. Již teď je jasné, že se peníze vyberou, aktuálně fanoušci nasbírali víc než 585 tisíc korun, což je 118% původní cílové částky.

Celkově přispělo 994 lidí a číslo dále stoupá, protože kampaň končí a dnes v podvečer. Fanoušci přispěli malých částek ve stovkách korun až po 50.000,- za dvě lampy od Františka Sádry Chmelíka. čtyři lidé si také koupili doživotní vstupy do klubu za částku 20 tisíc korun.

Děkujeme moc za podporu. Děkujeme Vám všem! Plácek před Crossem ožije a z nudného parkoviště uděláme místo, o kterém se bude mluvit. Už jsme začali a budem pokračovat! Děkujeme, že s námi jdete do téhle legrace. Že stejně jako my máte sny. Milujeme vás,“ napsali pořadatelé na facebooku.

Video: Cross Square - podpořte nás!

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně