UVB zakládá Body Theory Records

Francouz Sébastien Michel, který již nějakou dobu žije v Berlíně, a který se taky mimo jiné chystá na český Air Festival, zakládá vlastní hudební vydavatelství.

2.5. 2016 13:20:18 | nové desky | Carl W

UVB je spojován primárně s vydavatelstvím Mord, které vlastní Bas Mooy. Právě zde debutoval v roce 2014 s EP What I‘ve Learned a Second Life a také mu tu vyšlo jeho první album Life. Sébastienovu produkci najdeme ale taky na labelech ole Recordings, Fracture nebo 47.

Produkování hudby je pro mě mnohem důležitější než DJing,“ říká v tiskové zprávě Michel. Právě jeho produkce rozjede 13. června Body Theory Records, když tu vyjde jeho EP Dogma. Kromě techna však zabrouzdá taky do jincýh stylů - cizí mu nebude post-punk, industrial, wave nebo ambient.

Poslechni si: UVB - Enlightenment

Tracklist:

01. Dogma
02. A Body Anthem
03. Honne
04. Adulthood

PARTYINFO

Air Festival 2016

12.08.2016 - 13.08.2016 Festival Park, Hradec Králové
DJs: Martin Garrix, Holl & Rush, Don Diablo, Loopers, Tom & Jame a Jaggs, Sem Thomasson, Matt Nash Toby Green, Bon Finix, Mejsi, Andre Moretti, Rita, Marinos Caswell, Tigi, Ivo Hilszek, Robko, Rudeboy
JZD Stage: Gayle San, Bas, Mooy, UVB, Charlton, Loktibrada, Ladida, Benco, Pavel Krejdl, Spiriakos (live), Naoki Uda, Jaqullin, Denysa, Nancy, Miss Renny, B.UNQ, Sioni, Leia Drex, Candy De La Cox, Martini, Mill, Siki, Styrax
Cena: 790 / 2.790
REKLAMAREKLAMA