Techno label Mord míří na Air Festival

Kluci z JZD promotion již několikrát dokázali, že umí poskládat zajímavý line up, ale to co se jim povedlo letos je na poklonu. Sobotu na Air festivalu ovládnou borci z jednoho nejzásadnějších techno vydavatelství současnosti, labelu Mord. Čeká nás tak noc plná syrového techna v té nejlepší společnosti.

2.5. 2016 07:55:21 | festivaly | rave

V jejich čele povstane vůdce Bas Mooy, DJ, producent a především zakladatel celého projektu. Nedílná postava holandské techno scény od roku 1999. Jeho loňský set z Boiler Room Berlin snad nenechá nikoho chladným.

Druhým zástupcem bude Francouz Sebastien Michel alias UVB. Aktivní jako producent „pouze“ dva roky a už má na svědomí dvě vydaná alba. Jeho velikým vzorem a oblíbencem je slovenský producent Loktibrada.

Třetím z Mord party je Holanďan Charlton, hrající více než 15 let. Za zmínku určitě stojí, že jeho track ''Black Slong'' byl zařazen na Norman Nodge Berghain 06 kompilaci.

Video: Bas Mooy Boiler Room Berlin DJ Set

A to není vše, obsazení techno podia doplní slovenský top producent Loktibrada, který zatím jako jediný slovenský zástupce hrál v Berghainu. DJ Agent nám přijede potvrdit, že ještě nepatří do starého železa.

A ani letos nebude chybět vždy usměvavý Pavel Krejdl. Premiérové vystoupení se svým projektem si zde odbyde Spiriakos live a slovenský Benco oslaví 20 let DJingu. Samozřejmě nechybí ani celá JZD crew.

Video: UVB - Mixtion [MORD 009]

PARTYINFO

Air Festival 2016

12.08.2016 - 13.08.2016 Festival Park, Hradec Králové
DJs: Martin Garrix, Holl & Rush, Don Diablo, Loopers, Tom & Jame a Jaggs, Sem Thomasson, Matt Nash Toby Green, Bon Finix, Mejsi, Andre Moretti, Rita, Marinos Caswell, Tigi, Ivo Hilszek, Robko, Rudeboy
JZD Stage: Gayle San, Bas, Mooy, UVB, Charlton, Loktibrada, Ladida, Benco, Pavel Krejdl, Spiriakos (live), Naoki Uda, Jaqullin, Denysa, Nancy, Miss Renny, B.UNQ, Sioni, Leia Drex, Candy De La Cox, Martini, Mill, Siki, Styrax
Cena: 790 / 2.790
REKLAMAREKLAMA