Holandský Soenda Festival 2016 nabízí velkolepý line-up

Chris Liebing, Len Faki, Ben Sims nebo James Ruskin potěší technaře a Kölsch, Mano Le Tough či Max Cooper vám zavedou do tajů perfekcionistické elektroniky. Ale Soenda toho samozřejmě nabízí mnohem více.

26.4. 2016 11:25:59 | festivaly | Carl W

V sobotu 21. května se v holandském Utrechtu bude konat festival Soenda. Od oběda do jedenácté večer si bude moci vychutnat britské techno od Surgeona nebo projektu Karenn (Blawan a Pariah), V b2b setu vystoupí Ben Sims s Jamesem Ruskinem, ale taky rezidenti berlínského Berghainu Marcel Fengler a Function.

Pokud máte raději jemnější beaty, neměli byste si nechat ujít Motor City Drum Ensemble, Mano Le Tougha nebo Kölsche, který o víkendu nadchl v pražské Roxy. Celkem jsou k dispozici 4 pódia a lístek seženete pod 50€, tak neváhejte!

Video: Soenda Festival 2015 (Official Aftermovie)

PARTYINFO

Soenda Festival 2016

21.05.2016 , Utrecht
DJs: Chris Liebing, Len Faki, Ben Sims & James Ruskin, Voices From The Lake (live), Polar Inertia (live), DVS1, Dense & Pika, Ryan Elliott, Locklead, Surgeon, Blawan & Pariah aka Karenn, Marcel Fengler & Function, Matrixxman, Abstract Division, Kölsch, Mano Le Tough, Max Cooper, Roman Flügel, Patrice Baumel, Tsepo, Motor City Drum Ensemble, Virginia ft. Steffi & Dexter, Midland, De Sluwe Vos & Samuel Deep, Beesmunt Soundsystem, Interstellar Funk
Cena: 49 €
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně