Diynamic hledá jiného promotéra pro svůj festival v Argentině

Na základě tragédie, která se stala na argentinském Time Warpu, hledá Solomonův label Diynamic jiného promotéra pro svůj dubnový festival, který se má také odehrát v Centro Costa Salguero.

23.4. 2016 05:22:31 | festivaly | Carl W

Celkově šest mrtvých mají na svědomí drogy společně s vedrem a špatně větranými prostory v hale Costa Salguero během Time Warpu, který se v Buenos Aires konal minulý víkend. Stejný promotér ve stejných prostorech chystal taky na 30. dubna Diynamic Festival Argentina 2016, kde má vystoupit Solomun, Adriatique nebo H.O.S.H.

„Nejdříve chceme za Diynamic Music vyjádřit svou nejhlubší soustrast rodinám a přetelům lidí, kteří zemřeli na akci Time Warp v Buenos Aires. Náš label a naši umělci jsou velmi šokovaní tím, co se stalo. V tuto chvíli nemůžeme říct, jestli se Diynamic Festival Argentina 2016 uskuteční nebo ne. zkoumáme všechny možnosti a hledáme možné řešení. Co už víme, je, že nebudeme spolupracovat s promotérem, který dělal Time Warp v Buenos Aires. Jamile budeme vědě víc, ihned vás informujeme,“ napsalo vydavatelství Diynamic na sociálních sítích.

PARTYINFO

Diynamic Festival Argentina 2016

30.04.2016 , Buenos Aires
DJs: Stimming (live), Solomun, Adriatique, H.O.S.H., Karmon
Cena: 900
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně