Na listopadovém Dirty Tripu vystoupí HRTL

Za svou druhou desku dostal Leoš Hort – vystupující pod zkratkou HRTL – cenu Anděl 2015 a je jedním z nejpozoruhodnějších jmen na domácí elektronické scéně. Ty nejtvrdší beaty pak předvede živě v listopadu na premiérovém vystoupení v klubu Perpetuum.

22.4. 2016 06:32:04 | informace | Carl W

Po vystoupení na brněnském Komiksu bylo jasno: HRTL patří k předním českým umělcům na poli elektronické hudby. To potvrzuje také soška Anděl 2015 za nejlepší elektronické album. Leoš se svým modulárním syntezátorem (a samozřejmě mnoha dalšími mašinkami) vepsal do živé elektroniky tvrdohlavost tribálního techna.

Aktuální trend klubové hudby skloubený s osmdesátkovým feelingem díky použití zmíněného modulárního syntezátoru - to všechno pěkně živě v hodinovém vystoupení nabídne HRTL v listopadu ve své premiéře v klubu Perpetuum. „Kromě zahraničních headlinerů DJe Tonky, A.Professora nebo Mariky Rossy u nás vystupovali české a slovenské špičky techna jako Spiriakos, Toky, Steen s Makarovem, Loktibrada nebo naposledy živě Elektrabel. HRTL je logicky dalším do party,“ říkají pořadatelé.

O support se postará známá slovenská dvojice Bari a Hasky, kteří letos zahájili svou rezidenturu v legendární bratislavském Subclubu se svou párty Techno Gang a v Brně jsou velmi dobře známí. Tak se připrav na 4. listopadu kdy v Perpetuu vypukne již 14. díl oblíbené párty Dirty Trip.

Odkazy:

Video: HRTL (live) @ Imhhh, Malá Amerika (27.11.2015)

PARTYINFO

Dirty Trip 15

04.11.2016 Perpetuum, Brno
DJs: HRTL (live), Bari, Hasky, Nee‘o, Carl W
Cena: 99
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně