Ø [Phase] a Etapp Kyle vystoupí na bratislavské párty Reduction

Na třetí díl techno párty Reduction v bratislavském klubu Loft, která se bude konat 29. dubna, dorazí bristký producent Ashley Burchett aka Ø [Phase] nebo Ukrajinec Etapp Kyle.

16.4. 2016 13:28:43 | placená inzerce | Carl W

První díl párty Reduction se konal minulý rok v Budapešti a vystoupili tu Inigo Kennedy nebo Regis. Druhý díl se letos v únoru nastěhoval do bratislavského Loftu, kde zahráli Sigha, Exium nebo Takaaki Itoh. A zde párty také zůstává - třetí díl se bude konat 29. dubna.

Těšit se můžeme na Ashleyho Burchetta, rodáka z Londýna, jehož domov je posledních deset let uznávaný techno label Token. zde vydal taky dvě vysoce ceněná alba Alone in Time? a Frames Of Reference. Druhým do party je Etapp Kyle, který už nějaký čas hýbe východní techno scénou a není divu, že si ho pod křídla vzal sám Ben Klock. A Etapp se mu odvděčil dvěma skvělými release na vydavatelství Klockworks.

Ženskou esenci přidá Nina Pixel, která za poslední dva roky hudebně neskutečně vyrostla a málokoho minulo její pojetí dirty dark techna. Chybět pak nebudou slovenští řezníci Loktibrada a Toky s Bossem ve společném setu. Pokud máš rád techno, neváhej - lístky seženeš už za 10€.

Video: Ø [Phase] Boiler Room Berlin DJ Set (2014)

PARTYINFO

Reduction

29.04.2016 Loft, Bratislava
DJs: Ø [Phase], Etapp Kyle, Nina Pixel, Loktibrada, Toky + Boss
Cena: 10 €
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně