Mrkni se na line upy pro 15. týden

Dasha Rush, Du'Art, The Butchers & Hungry Beats a Aaronic. Brno, to teď možná zažívá zlaté časy clubbingu: do přehledu se dostalo 7 akcí ve 4 klubech v čele s Elektrou! Tak vybírej!

15.4. 2016 04:07:19 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

15.4. 2016

10 Years of Med School

Praha, Roxy

22.00 - Mullett
23.30 - Anile + Sunchase
01.00 - Etherwood
02.30 - Keeno + Whiney
04.00 - Bop + Electrosoul System

15.4. 2016

DnB.sk presentz Aaronic

Bratislava, SubClub

22.00 - BLK Positiv
00.00 - Matis + Huspi
01.30 - AAronic
03.30 - Intro

15.4. 2016

Elektra

Brno, Fléda

22.00 - Fly
23.30 - Lumiere
01.00 - Deetron
03.00 - Orbith
04.30 - Warphill

Vibe Stage
21.00 - Saddan & Daren
00.00 - Marcel Freigeist
02.00 - Othervision & An Dre

Báreček Stage
21.00 - Rivendel
23.00 - JPJ
03.00 - Loew

15.4. 2016

Friday Fx

Praha, Radost FX

23.00 - Lucas Hulan
01.00 - Si Heslin + Tyler Brunton
03.00 - Roman Rai

15.4. 2016

Sub Level 01

Brno, Perpetuum

21.30 - Dworak
22.30 - Attempt + Johney
00.00 - Chik
01.30 - Smgr
02.30 - Don Pedropoulos
03.30 - Eski

15.4. 2016

Tech.no 1

Zlín, Blok 12

21.00 - The Progressive Brothers
00.00 - Mildee
01.30 - Pavel Krejdl
03.30 - Houba

15.4. 2016

Undercover

Brno, Exit

21.30 - Rybizz
23.00 - Spool
00.30 - Brooklyn
02.00 - Dephzac
03.30 - Guest

15.4. 2016

VK Studio

Brno, Vibe

22.00 - Alan Wood
00.00 - Emilio
01.30 - VK Studio

16.4. 2016

Circles

Brno, Exit

21.30 - Nela
23.30 - Mechanik
01.00 - Hory Doly
03.00 - WiWa

16.4. 2016

Dasha Rush

Praha, Futurum

22.00 - Synaptik
00.00 - Anna Myschkin
01.30 - Dasha Rush
03.30 - Dash

Room 2
22.00 - Ahz + Kredenc

16.4. 2016

Hardcore Madness 2

Ostrava, Fabric

21.00 - Kizzah
22.30 - Skais
23.30 - District7
00.30 - Koffos
01.30 - Hungry Beats + The Butchers
03.30 - Kurwastyle Project
04.30 - Mucha

16.4. 2016

Oficiální Elektra Afterparty

Brno, Perpetuum

05.30 - Orbith
08.00 - Deivis
09.30 - Fly

16.4. 2016

Reaction Control 18

Žilina, Enjoyclub

21.30 - Mikeself
22.45 - Leia Drex
00.00 - Grining
01.00 - Džejár
02.15 - Du'Art
04.15 - Marosh
05.30 - konec

DnB stage
21.30 - Keeco
23.30 - Kukurica
01.30 - Snookey
03.30 - The X
05.30 - konec

16.4. 2016

Saturday Fx

Praha, Radost FX

22.00 - Dan Cooley + MC Manda
02.00 - Pavel Bidlo
05.00 - konec

16.4. 2016

Soul Ex Machina Clash

Brno, Perpetuum

21.30 - Atape
23.00 - Calli + Six Beat Under
01.00 - Goofy
02.30 - Dubtrax
04.00 - Grand b2b

16.4. 2016

Stanique Hell

Brno, Vibe

22.00 - Robotech
23.30 - Peter Pea
01.00 - Stanique Hell
02.30 - Pigfaka + Afram

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně