Pražský klub Cross žádá od fanoušků půl milionu na úpravu venkovního prostoru

Veřejný kulturní prostor v pražských Holešovicích před klubem Cross se má díky kampani na Startovači přetvořit na místo, které nabídne hudbu, divadla, filmy, markety, street food festivaly nebo letní kino.

11.4. 2016 05:38:42 | informace | Carl W

Podpořte nás a pomozte nám přetvořit prázdné parkoviště v krásné místo, které nabídne prostor hudbě, divadlům, filmům, marketům, street food festivalům, letnímu kinu i nejnovějším médiím, přednáškám, workshopům nebo literatuře. Nenechme prostor spát a probuďme Cross Square k životu,“ žádají na Startovači majitelé pražského klubu své fanoušky. 

„Před 15 lety jsme začínali bez peněz a zkušeností v opuštěných Holešovicích. Dnes jsme evropský klub, který nabízí každý den produkci. A to vše díky vám - návštěvníkům, fanouškům, zaměstnancům, účinkujícím i podporovatelům. Vy nás přesvědčujete, že to má smysl… Ale my chceme víc! Rádi bysme s vámi letos vybudovali prostor, o kterém se bude ve světě mluvit a který bude díky vám,“ doplňují.

Co za příspěvek do kampaně dostanete? Trička, poukazy na konzumaci na baru, za 5.000,- si můžete koupit roční neumezený vstup do klubu, za 20.000,- dokonce vstup doživotní a za 25.000,- korun pak dostanete designovou lampu od Františka Sádry Chmelíka, která však ještě čeká na výrobu. 24 dnů do konce kampaně se zatím vybralo 6% z celkové částky půl milionu. 

PARTYINFO

Ana.Lock

07.05.2016 Cross, Praha
DJs: Oskar Offermann, Schwa, Fatty M, Ark3r
REKLAMAREKLAMA