Kdo vystoupí na festivalu Rotterdam Rave?

Premiéru se letos odbude nový holandský Rotterdam Rave Festival. A nabízí skvělý techno line-up: objeví se tu Robert Hood, Perc & Truss, AnD, Egbert, The Advent & Industrialyzer, Surgeon nebo Blawan & Pariah.

10.4. 2016 06:40:03 | festivaly | Carl W

Oblíbená holandská halovka Rotterdamse Rave loni slavila třetí narozeniny, pořadatelům se podařilo vyprodat březnovou edici a v návaznosti na to se rozhodli pro letní festival. Ten se uskuteční samozřejmě v Rotterdam 6. srpna v čase 12:00 – 23:00. Vstupenky jsou k dispozici za 25€ (cca 670,- korun).

A kdo tu vystoupí? live set si střihnou AnD, Egbert, The Advent & Industrialyzer, Karenn nebo Surgeon. Headlinerem je pak legendární Robert Hood, ale nebudou chybět ani Perc & Truss, Luigi Madonna, Tommy Four Seven, Rod Malmok nebo Jeremy Underground. Techno jak má být. Vyrazíš?

Video: Rotterdam Rave Festival 2016 - Trailer

PARTYINFO

Rotterdam Rave Festival 2016

06.08.2016 , Rotterdam
DJs: Robert Hood, AnD (live), Egbert (live), The Advent + Industrialyzer (live), Karenn aka Blawan + Pariah (live), Surgeon (live), Perc & Truss, Luigi Madonna, Tommy Four Seven, Rod Malmok, Jeremy Underground, De Sluwe Vos, DJ Deeon Aka Debo Bang, Hunee, Joey Daniel, Karim Soliman, Modular DJs, Ohana Hana, Sidney Charles, Stranger, Wouter S.
Cena: 25 €
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně