Na Mácháč dorazí i Bart Skils

Z labelu Drumcode dorází na Mácháč Bart Skils, který si tak odbude v Česku svoji premiéru. Doplní tak dva již ohlášené zahraniční vystupující na techno pódiu - Alessandra Martinelliho a Maura Di Deca.

5.4. 2016 06:10:20 | festivaly | Carl W

Na hlavním pódiu už všichni zahraniční hostén ohlášeni byli. V pátek vystoupí DVBBS, Marloo, Sick Individuals, Joe Stone, Ferreck Dawn a MATTN, v sobotu pak Oliver Heldens nebo Shaun Frank. My se však obrátíme do techno stanu, kam se hned v pátek chystají tři zahraniční DJs.

Headlinerem bude jistě Bart Skils, který má za sebou zářezy na Drumcode, Cocoon nebo Tronic. Dalším do party budou dva Italové - Alex Mine a D-Deck. V sobotu se tu pak sejdou české i slovenské legendy - Tokky, Boss, Kaisersoze, Tráva, Daho nebo Orbith.

Poslechni si: Bart Skils - Shadowprint

PARTYINFO

Mácháč 2016

19.08.2016 - 20.08.2016 Klůček, Doksy
DJs: DVBBS, Oliver Heldens, Ferreck Dawn, Marlo, Sick Individuals, Joe Stone, MATTN, Shaun Frank, Angry Beats, Audiorockers, EKG, Chris Sadler, Lady A, Manene, Matamar, Michael Burian, nFiX + Candice, Richard Reynolds, Sylon, Enrico, Loutka, Mike Solar + Tommy Rich, Bon Finix + Tripmain aka Bontrip, Flashwell, Franky Ripper, Gonzalez, Jayyare, Matt Raiden, Mejsi, Millan Weekender, Mio, Peet Crue, Pete Luke, Richie, Roberto Chochola, Rodrigo Ardilha,TiGi, Tommy Rogers, Bart Skils, Alex Mine, D-Deck, Danny Bright, Denes Toth, JB & Flesh, K.Sandra, Lucca, Subgate, TGT, Thin & Thick, Tibiza, Boss, Daho, Deivis, Džejár, Kaisersoze, Marcelo K2, Miquel, Nika 77, Orbith, Ravic, Rob Smile, Schwing, Toky, Tráva & many more
Cena: 1.090
REKLAMAREKLAMA