Bude další Apokalypsa? Samozřejmě ano!

Po posledním díle Apokalypsy, která vyšla na prodloužený víkend, což logicky ovlivnilo její návštěvnost, se spekulovalo, zda se náhodou nejednalo o poslední díl. Pořadatelé toto však vyvrátili.

28.3. 2016 18:34:29 | informace | rave

Apokalypsa 41, Mauro Picotto, foto: Langy

Vyjádření pořadatele:

Dobrý den všem fanouškům Apokalypsy, rádi bychom se vyjádřili ke spekulacím, které se v tuto chvíli masivně šíří internetovými médii a sociálními sítěmi. Chtěli bychom tak učinit také z důvodu Vašich zpráv, emailů, komentářů, domněnek nebo i nadávek. Pár hodin po skončení Apokalypsy 41, jsme v ranních hodinách vyměnili úvodní profilovou fotku FB stránky Apokalypsa (Official) s uvedeným textem: "Děkujeme, že jste byli součástí”. To vyvolalo určitý pocit, že se Apokalypsa loučí.

Můžeme Vás 100% ubezpečit, že tento projekt určitě nekončí, nemá totiž absolutní důvod. Určitě chápeme Vás, kteří si tuto profilovou fotku spojili s faktem, že po 9ti letech jsme kontinuálně na právě proběhlé Apokalypse zároveň neoznámili další díl. Skutečně tomu tak bylo - po 9ti letech jsme chtěli počkat, až proběhne 41. díl. Máme pocit, že touto “mašinérií” se ztrácí kouzlo dobře odvedené práce, bookingy umělců jsou téměř v 1,5 ročních předstizích a v době konání jednoho dílů, když vy už se bavíte, nebo stojíte frontu u pokladny, my už pracujeme na dalším.

Mimo jiné, od roku 2014 jednáme o realizaci akce Apokalypsa v dalších zemích Evropy (Rakousko, Slovinsko) a počali jsme jednání v Hammerstein Ballroom v New Yorku, o možnosti konání tohoto projektu i zde. Jsou to plány a sny, které se snažíme realizovat, avšak s velkou opatrností a pouze díky Vám.

Pokud bychom chtěli tento skvělý projekt ukončit, určitě byste o tomto záměru věděli dopředu, ohlásili bychom poslední díl - ale to opravdu neplánujeme.

Ano, máme už podzimní termín další Apokalypsy, dokonce máme potvrzeného headlinera hlavního pódia, dokonce je podepsáno úplné obsazení druhého, ale myslíme, že je to málo, než co se od této akce požaduje - a my souhlasíme.

V současné době pracujeme na zdokonalení celé akce, zejména služeb, dále na dokončení celého bookingu umělců, na koncepci jednotlivých pódií a realizaci Vašich připomínek na zlepšení.

Budeme také velmi rádi, když se věcně v komentářích vyjádříte k tomu, co Vám na Apokalypse chybí, co byste zlepšili a zdokonalili.

Také jsme se pozastavili nad reakcí, že na Apokalypsu poslední roky nechodí lidé. Sami jsme si nikdy takovou statistiku návštěvnosti nedělali, a tak jsme se na to vrhli a zde je Top 10 dílů dle návštěvnosti:

1) Apokalypsa 2010 - 10 Years Anniversary
2) Apokalypsa 2011 - All Star Game
3) Apokalypsa 2014 - 15 Years Anniversary
4) Apokalypsa 2015 - 40 Judgment Night
5) Apokalypsa 2010 - The Bells
6) Apokalypsa 2008 - 30 Jubileum
7) Apokalypsa 2012 - Mayan Code
8) Apokalypsa 2003 - Aspeak 13
9) Apokalypsa 2005 - 20 Jubileum
10)Apokalypsa 2004 - Versus

Ano, v Top 10 právě proběhnutý 41. díl není, stejně, jako tam není dalších 30 dílů. Akce proběhla dle našeho očekávání. Bohužel to byl pro nás nešťastný termín, jelikož pátek 25. března byl uzákoněn jako státní svátek a z celého víkendu s pondělním volnem se tak stal “dovolenkový termín”. To také zapříčinilo ne tak vysokou návštěvnost, jak jste u Apokalypsy zvyklí.

Chceme se Vám také omluvit za absenci třetího podia, v současné době jsme před podpisem headlinerky Miss Melera na další díl a jak omluvu Vám dáme rovnou 2 zahraniční headlinery na 3. pódium.

Děkujeme, že jste byli součástí 41 dílů edice Apokalypsa. Další, již 42. díl, je na spadnutí a budete první, kdo se o něm dozvíte více. Uskuteční se na podzim tohoto roku a předpokládáme, že akce Apokalypsa se bude vždy konat 1 x ročně, ale to předbíháme.

Děkujeme!

PARTYINFO

Apokalypsa 41 Revelation

25.03.2016 Bobycentrum, Brno
DJs: Nicole Moudaber, Mauro Picotto, Harvey McKay, Rebekah, Dot Chandler, K.Sandra, Denysa, Waldhaus (live), Jan Fleck (live), Psychodrums, Insigator, B.unq!, No-On, Miss Melera, Loutka, Subgate, Schwing, Rob Smile, Not:Us
Cena: 499 - 999
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně