Mrkni se na line upy pro 12. týden

Čeká nás nejdelší víkend roku? Dost možná horký kandidát na tento titul. Do line upu se nám aktuálně vlezlo 15 akcí a to by už bylo, aby to neskončilo pondělní (úterní?) kocovinou. Tak vybírej!

24.3. 2016 05:59:56 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

24.3. 2016

Dub Turbulence

Praha, Cross

20.00 - Jayah
22.00 - Petr Míkovec + Jakub Johánek + Teamatique
23.00 - Zion Train
00.30 - Shakk - Attack + Longfingah
01.45 - Prag.Matics Crew

2. stage
20.00 - Prag.Matics Crew
23.00 - Zion Train stream
00.30 - Shakk - Attack + Longfingah stream
01.45 - Prag.Matics Crew

24.3. 2016

Kick

Brno, Perpetuum

21.30 - Fawkes
23.30 - Kaja Puczek
01.30 - IgySonic

24.3. 2016

Leonov Bronski

Brno, Vibe

22:00 - Alan Wood + Saddan
00:00 - Leonov Bronski

24.3. 2016

T.O. dnb night

Praha, Le Mirage Újezd

20.00 - Roumen + Dmnd
21.30 - Susit
22.30 - Dogzan
23.30 - JTQ
00.30 - Mikkno + SinEater
02.00 - Beesu
03.00 - Ara.crew
04.30 - Demisz + Augi

25.3. 2016

Apokalypsa 41 Revelation

Brno, Bobycentrum

20.00 - Denysa
21.30 - K.Sandra
23.00 - Harvey McKay
01.00 - Nicole Moudaber
03.00 - Mauro Picotto
05.00 - Rebekah
06.30 - Dot Chandler

La Grotta
20.00 - No-on
22.00 - B.unq!
00.00 - Psychodrums
02.00 - Jan Fleck (live)
03.30 - Instigator
05.30 - Waldhaus (live)

25.3. 2016

Easter Technologies

Bratislava, SubClub

22.00 - WhyMe
00.00 - HU
01.30 - Leia Drex
03.00 - Violeta

25.3. 2016

Neurology 3

Boskovice, Turbína

21.00 - T.R.J.N.
22.00 - Mr. Pin
23.00 - The Tower
00.00 - Voidsec
01.00 - A-Cray
02.30 - Dejfunk + iGor
04.00 - Eski

25.3. 2016

Reset: Time for Techno

Jaroměř, Bastion XXXV

21.00 - Dwork
23.00 - Adelia
01.00 - Reznyk
03.00 - Efectiv
05.00 - B2B

25.3. 2016

Resoulution

Brno, Perpetuum

21.30 - Johney
23.00 - Rough:Result + Calli
01.00 - Villem
02.30 - Six Beat Under + Quest
04.00 - Fish

25.3. 2016

Under Pressure

Brno, Vibe

22.00 - Arco
01.00 - Under Pressure
03.00 - Luke Nova + Shala

26.3. 2016

Andrea Fiorino

Brno, Vibe

22.00 - Saddan
23.30 - Emilio
01.30 - Andrea Fiorino

26.3. 2016

Apokalypsa Afterparty

Brno, Perpetuum

06.00 - Deivis
09.00 - Loutka + Subgate
11.00 - Orbith
13.00 - Dazy

2. stage
06.00 - Navr aka Rvan
09.00 - Mechanik
11.00 - Wolf
12.50 - Warphil

26.3. 2016

Colorful House

Praha, Chapeau Rouge

22.00 - Dan Cooley
23.00 - Juan Disquez
01.00 - Dan Cooley
03.00 - Chuck

26.3. 2016

Ear-Gasmic Music lovers edition

Bratislava, Uhu

21.00 - Joshjoy
22.30 - Driftmoon
00.30v Giuseppe Ottaviani
02.30 - Janina T + Kristy Jay
03.30 - Joe Cormack + N-Rico
04.45 - Unbeat

techno
21.00 - Foxx
23.00 - Pace to P.M.
00.15 - Cole
01.30 - Sionni
03.00 - Hasky
04.30 - Wireez + Elsy

26.3. 2016

Techmachine III

Mikulov, Alibi

21.00 - Az4zel
22.15 - Makito
23.30 - Palo Kabela
00.45 - Sawo
02.00 - Peter Pea
03.30 - Dirty Azz aka Sawo + Makito

26.3. 2016

Techno

Brno, Perpetuum

21.30 - Jan Willert
00.00 - Bari
02.30 - Warphil + Tomas Ivicic

27.3. 2016

#NRG

Velké Pavlovice, Millenium

22:00 - George S
23:30 - Mort'n
00:30 - Kay
02:00 - Uteru5
03:00 - Scorn

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně