Loveland - hodně muziky za málo peněz

Ben Klock, Guy Gerber, Kölsch, Pan-Pot a mnozí další na holandském festivalu se vstupem necelých pět stovek korun? Víme, známe - už v dubnu se chystá Loveland.

9.3. 2016 16:54:09 | festivaly | Carl W

27. dubna se v Meerparku v Amsterdamu koná další ročník festivalu Loveland. Loňský díl byl několik týdnů před startem vyprodán a není se čemu divit. Letos line-upu vládne Agoria, Ben Klock, Benny Rodrigues, Guy Gerber, Kölsch nebo třeba Pan-Pot. A to ještě zbývá zveřejnit headlinera - o něm se zatím pouze ví, že patří do stáje Drumcode.

A kolik že stojí vstupenky? První vlna se prodávala za 17,50€ (necelých 400,- korun), ale ta je již vyprodána. Aktuálně je v prodeji druhá vlna za 600,- korun. A k dispozici jsou i skupinové tickety, kde za 4 osoby zaplatíte 50€ (asi 330,- korun na osobu). To je  fér, ne?

Video: Loveland Festival 2015 - Aftermovie

PARTYINFO

Loveland 2016

27.04.2016 , Amsterdam
DJs: Agoria, Ben Klock, Benny Rodrigues, Guy Gerber, Kölsch, Pan-Pot, Secret Cinema + Egbert, Tom Trago, Beesmunt Soundsystem + Elias Mazian, Carlos Valdes + William Kouam Djoko, Joey Daniel + Ici Sans Merci, Ferro + Makcim, Prunk + Chris Stussy, Alex Salvador + Daan Groeneveld
Cena: 20 €
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně