Magdalena navštíví na začátku dubna Brno

Z vydavatelství Diynamic přijede poprvé do Česka zahrát Magdalena Solomun. Své příjmení však záměrně vynechává - nechce stát totiž ve stínu svého slavnějšího bratra.

8.3. 2016 08:30:48 | informace | Carl W

Brněnský klub Vibe si přichystal pro své fanoušky opravdovou lahůdku. 1. dubna zde zahraje Magdalena - německý DJane reprezentující vydavatelství Diynamic. „S velkým nadšením vám oznamujeme, že ve spolupráci s Heinekenem se nám povedlo opět posunout laťku výš a pozvat členku známého Solomunova labelu Diynamic, který momentálně dominuje na poli světové hudební scény,“ říkají pořadatelé, které jsme taky letos v lednu zpovídali.

Tato stoupající hvězda stála za úspěchem jednoho z předních klubů v Hamburku Ego club, který sama po několik let vedla. Díky lásce k hudbě se vrátila za djský pult a objíždí kluby jako Weekend, Watergate, Pacha, Destino a Cova Santa na Ibize a mnoho dalších míst po celém světě. Dámy a pánové, již 1.4. přivítáme Magdalenu,“ doplňují. My dodáme, že lístek seženete v předprodeji přímo v klubu nebo v obchodě Indies za cenu 100,- korun. Na místě pak bude o padesát korun dražší. My neváháme!

Poslechni si: Pulse-Radio: Fresh Blood - Magdalena (2015)

PARTYINFO

Magdalena

01.04.2016 Vibe, Brno
DJs: Magdalena, Fatty M, Andrew Daren, Saddan, J. Miltz
Cena: 100 / 150
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně