Na čem si ujíždí Detroit Swindle?

V pátek čeká Roxy velká premiéra - do Česka poprvé přijedou amsterdamští podvodníci Detroit Swindle! Abychom se lépe na pátek připravili, zeptali jsme se kluků, na kterých singlech teď ujíždí.

24.2. 2016 15:09:00 | ankety & názory | Carl W

- Detroit Swindle: Tihle dva borci z Melbourne jsou strašně cool! Jejich hudba je autentická a zároveň je to hodně slušivej old-school. Tato deska pro Pig Sweat Germany obsahuje taky track Killer, což je ... prostě zabiják ...

Video: Zanzibar Chanel - Big Bone Bitch

- Detroit Swindle: Perec je projekt Marca Brooma a Petera Adsheada (Baby Ford) takže každý očekává svižnou techno jízdu, ale toto je čistá Chicago palba! Skvělý synťák, hypnotizující melodie a samozřejmě to piánko tě vtáhne rovnou do žáru této old-schoolové pařby.

Poslechni si: Perbec - Chaser

- Detroit Swindle: Máme nvé EP se čtyřmi opravdu rozmanitými tracky. Jeden na je na rozjetí skěvé housové noci, další dva do hlavního času a Future Imperfect má dokonalý acidový groove.

Poslechni si: Detroit Swindle - Future Imperfect

- Detroit Swindle: Tento track z legendárního labelu T.K. Disco má za sebou pořádnou řádku předělávek, ale když je na palubě Kon, je jasné, že to bude ten nejlepší remix.

Poslechni si: T Connection - Do What You Wanna Do (Kon Keep It Moving Remix)

- Detroit Swindle: Jen Four Tet mohou vytáhnou klasické vokály (De‘lacy‘s Hideaway) a naprosto je otočit v nestoudný groove.

Poslechni si: Champion / Four Tet - Flipside

PARTYINFO

Detroit Swindle

26.02.2016 Roxy, Praha
DJs: Detroit Swindle, Biodan, Manio
2. stage: Adam Cloud, Jan Brachtl
Cena: 200
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně