Co se chystá v pátek ve Vibu? Viberoom!

Brněnský klub Vibe si nachystal novou párty s názvem Viberoom. Jak už název napovídá, inspirací je celosvětový fenomén Boiler Room. Co vás tedy v pátek čeká a kdo na akci vystoupí?

22.2. 2016 19:11:02 | informace | rave

Ano, už z názvu se dá odvodit, že se celá páteční párty bude natáčet. Na víc jsme se zeptali pořadatelů: „Celou párty budou snímat dvě HD kamery - jedna bude umístěna před DJ pultem a bude snímat vystupujícího, druhá bude u stropu namířena na dav. Z celé párty pak vzniknou videosety tak, jak je znáte právě z Boiler Roomu,“ říka DJ Saddan.

Abychom zážitek z Viberoomu lidem ještě více zpříjemnili, budeme také pouštět vybrané clubbery, aby si mohli zapařit vedle DJe,“ dodává. Na párty vystoupí německý producent Asem Shama, zakladatel labelu Sportclub, který se na německé scéně pohybuje už od devadesátých let.

Na Asema se moc těšíme. Styl hudby, kterou produkuje, se přesně hodí pro Viberoom. Jsme moc rádi, že právě on se stane prvním headlinerem této párty. Pro nás to je zárukou, že se lidi budou na 100% bavit!“ doplňuje za pořadatele Andrew Daren.

Chceš vědět více o Vibu? Přečti si rozhovor s pořadateli!

Poslechni si: Asem Shama - Kater Blau 9.5.2015

PARTYINFO

Viberoom

26.02.2016 Vibe, Brno
DJs: Asem Shama, The Animal Print, Andrew Daren, Saddan
Cena: 80
REKLAMAREKLAMA