Mrkni se na line upy pro 7. týden

No to je panečku víkend! Marc Sixma a Emma Hewitt v Mostu, Dafyr v Bratislavě, Parov Stelar nebo Aly & Fila v Praze, Pet Duo v Litomyšli, Takaaki Itoh v Ostravě, A. Paul a Damon Wild na Valašsku a mnozí další! Tak vybírej!

19.2. 2016 08:47:32 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

19.2. 2016

Virus robotized workplace vol. 2

Praha, Le Mirage Újezd

20.00 - Sylector
21.30 - Fanax
23.00 - Czlowiczekk
00.30 - Sindhyl
02.00 - Krecek
03.30 - ?

19.2. 2016

100% Tech House

Zlín, Blok 12

21.00 - Ian Kita
23.00 - Jet Fever
01.00 - Orbith
03.00 - Ian Kita

19.2. 2016

Aly & Fila

Praha, Mecca

21.30 - otevření klubu
22.00 - Thomas Coastline
00.00 - ReOrder
01.00 - Aly&Fila
03.00 - N-Rico

2. stage
23.00 - James Sunset
20.00 - Dreamseekers
01.00 - Future Sound of Egypt Megamix
03.00 - Danny Cadeau
04.00 - Kuka

19.2. 2016

Arena Festival

Litomyšl, Kart-Arena

21.00 - Skais
22.00 - Nancy
23.00 - Agent
00.00 - Lexinger
01.30 - Destroyer
03.00 - Pet Duo
04.30 - Golpe

21.00 - Entora X
22.00 - Dastyn
23.00 - Petr Eco
00.30 - Pereez
01.30 - Tokátko
03.00 - Martez Ortega
04.30 - John T

19.2. 2016

Dirty Trip 14

Brno, Perpetuum

21.00 - Carl W
23.30 - Leia Drex
01.30 - Elektrabel (live)
02.30 - Steen + Makarov
04.30 - Nee‘o

19.2. 2016

Takaaki Itoh

Ostrava, Fabric

21.00 - Mendoza & Marco Key
23.00 - Golpe
00.30 - Takaaki Itoh
03.30 - Md Phono
05.00 - Thomas Cook

19.2. 2016

Tenten + offical Komiks afterpárty

Brno, Vibe

22.00 - Saddan
23.00 - Nois
01.00 - Tenten
03.00 - Upgrade
05.00 - Lumiere
07.00 - Oliver Torr

20.2. 2016

17 years of JZD promotion

Valašské Klobouky, KD Klobučan

20.00 - Styrax + Papioil
21.30 - Martini
22.30 - Kaisersoze
23.30 - Damon Wild
01.00 - A. Paul
02.30 - Toky
03.30 - Siki
04.30 - konec

D'n'B
20.00 - Mtths
21.15 - Onby
22.45 - PT
00.15 – Forbidden Society
01.45 - Apoka
03.00 - Mtths + Onby
04.00 - konec

20.2. 2016

Colorful House

Praha, Chapeau Rouge

22.00 - Dan Cooley
23.00 - Tomics
00.00 - Dan Cooley
01.00 - Tomics
02.00 - Dan Cooley
03.15 - Peter Costa

20.2. 2016

Friends Ride

Brno, Perpetuum

21.30 - Karlos P
23.00 - Deivis
00.30 - NTK
02.00 - Roman Winkelman
03.30 - Karlos P

20.2. 2016

Parov Stelar

Praha, Sportovní hala

18.00 - otevření haly
20.00 - Golan
21.00 - Parov Stelar

20.2. 2016

Red Rain

Bratislava, SubClub

23.00 - Hendriks
00.30 - Dafyr
02.00 - Kevi Anavi
03.30 - Violeta

20.2. 2016

Trance edition vol. 3

Most, Neprakta

21.00 - best music trance and progressive video mix
22.00 - A75
22.30 - Niclas
23.30 - Thomas Coastline + Niclas
00.10 - Emma Hewitt
01.00 - Marc Sixma + Emma Hewitt
02.30 - Thomas Coastline
04.00 - A75

2. stage
22.00 - Valda
00.00 - Fugaz
01.30 - Eraser
03.00 - Erick Pride
04.30 - Dolvich

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně