Disclosure v neděli v Praze nevystoupili

Britské duo Disclosure zrušilo pražský koncert kvůli bezpečnosti těsně před jeho začátkem a fanoušci zůstali stát před halou. Koncert pořádala agentura Fource Entertainment.

15.2. 2016 13:24:28 | informace | Carl W

S velkou lítostí musíme oznámit, že show v Malé sportovní hale v Praze se dnes večer neuskuteční. Neúnavně jsme dnes pracovali s místem a promotérem a udělali vše, co je v našich silách, abychom se pokusili vyřešit problém s místem tak, aby bylo bezpečné pro pokračování show, ale bohužel nemůže dojít k jejímu uskutečnění. Bezpečnost našich fanoušků je pro nás prioritou číslo jedna a chceme, aby bylo jasné, že nikdy nebudeme ohrožovat naše fanoušky kvůli show,“ vyjádřili se Disclosure na svém facebooku.

Pořadatelská agentura následně vydala prohlášení: „Disclosure a Fource udělali maximum pro to, aby dnešní koncert proběhl, ale z bezpečnostních důvodů ho nelze uskutečnit. Velmi se za tuto situaci omlouváme. Informace o navrácení vstupného přineseme v následujících 48 hodinách. Bezpečnost především.“ Bohužel se toto stalo už v době, kdy měl koncert probíhat a před halou čekali lidé. Tak pokud se nudíte, můžete si jejich komenty a postřehy přečíst na stránce události.

PARTYINFO

Disclosure

18.08.2016 Malá Sportovní Hala, Praha
DJs: Pomo
Cena: 850
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně