Intents festival se blíží vyprodání

Intents festival v Holandsku se v posledních letech řadí k nejprogresivnějším tanečním festivalům. Koná se každoročně začátkem měsíce června a svou velikostí se řadí k těm větším.

11.2. 2016 15:14:10 | festivaly | Langy

Letos bude tento festival dokonce třídenní, hudebně se akce zaměřuje na tvrdší styly elektronické taneční hudby a s aktuálními přípravami organizátoři také před časem oznámili nové prostory ke konání takto velkého festivalu. Intents Festival se bude konat v prostorách Sportpark d‘n Donk, na adrese Sportlaan 10 5062 JK Oisterwijk, NL.

A jaká jména se objeví v line­upu? V sobotu např. Brennan Heart, Bass Modulators, Partyraiser, Miss K8, Ran­D, Adaro vs. Radical redemption, B­Front, E­Force vs Chain Reaction, Mental Theo, Paul Elstak, Dr. Peacock a mnoho dalších.

Neděle nabídne jména jako Frequencerz vs Digital Punk, Charly Lownoise & Mental Theo, Buzz Fuzz, Angerfist vs Miss K8, Paul Elstak vs Panic, Adaro vs E­Force, Mark with a K, Tha Playah vs Nosferatu, Deepack, Josh & Wesh a další. Na menší houseové scéně se představí lidi jako La Fuente, Dyna nebo Jay Hardway.

Celovíkendoví partypeople si mohou již v pátek užít Pre­Party se jmény jako D-­Blosk & S­Te- Fan, Wardace nebo Korsakoff, sobotní festival se uskuteční v čase od 11:00 do 00:00 hodin, nedělní festival pak od 13:00 do 23:00 hodin. O Intents festival je takový zájem, že většina vstupenek na něj je již vyprodána. Pořídit se dají ještě vstupenky na nedělní část festivalu, a to za 27,5 EUR nebo VIP za 47,5 EUR.

Pokud plánujete festival navštívit na celý víkend, přímo v blízkosti areálu bude k dispozici festivalový camp IntentsCity. Níže se můžete mrknout na videa, která stojí za zhlédnutí.

Video: Intents Festival - Aftermovie 2015

Video: Intents Festival - EndShow 2015

PARTYINFO

Intents Festival 2016

03.06.2016 - 05.06.2016 , Oisterwijk
DJs: Brennan Heart, Bass Modulators, Partyraiser, Miss K8, Ran-D, Adaro vs. Radical redemption, B-Front, E-Force vs Chain Reaction, Mental Theo, Paul Elstak, Dr. Peacock, Frequencerz vs Digital Punk, Charly Lownoise & Mental Theo, Buzz Fuzz, Angerfist vs Miss K8, Paul Elstak vs Panic, Adaro vs E-Force, Mark with a K, Tha Playah vs Nosferatu, Deepack, Josh & Wesh, La Fuente, Dyna, Jay Hardway, D-Blosk & S-Te-Fan, Wardace, Korsakoff etc.
Cena: 27,5 - 47,5 (VIP) €
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně