Mrkni se na line upy pro 5. týden

Kollektiv Turmstrasse v Roxy jsou jasná volba (party je vyprodaná), Orbith si na Freitag Techno pozval Candy De La Cox, na Levitate ve štvanické vile zahraje Emika a jízda to bude i jinde. Tak vybírej!

5.2. 2016 04:20:15 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

5.2. 2016

Dénc

Brno, Kabinet Múz

21.00 - Electronic Bitches
22.00 - Trick aka Parketový Pižmo
23.00 - Funk Halen aka Sagvan Tofu
00.00 - Romano Porni aka Zeměkoulan
01.00 - Popper-C (live)
02.00 - Electronic Bitches

5.2. 2016

DNB DNA: LIR warm up

Brno, Favál

21.00 - Lazzna
22.30 - Vje
00.00 - MC Coppa + Deadly Viperz
02.00 - Hrr.nec
03.30 - Dekor + Mania

5.2. 2016

Freitag Techno

Brno, Perpetuum

21.30 - Deivis
00.00 - Candy De La Cox
02.00 - Orbith

5.2. 2016

Kollektiv Turmstrasse

Praha, Roxy

22.00 - Tráva + Risto
01.00 - Kollektiv Turmstrasse
03.00 - Loutka
04.30 - Fatty M

5.2. 2016

Levitate

Praha, Vila Štvanice

23.00 - Never Sol
00.00 - Emika
01.30 - Mgdln
03.00 - Neoru
04.00 - Kierastoboy

5.2. 2016

Mindcircus

Brno, Exit

21.00 - Michael Koko
22.30 - Dennis Besnij
23.30 - Eddie Sender
01.00 - Ian in Run
03.00 - Sheala

5.2. 2016

Snavs

Brno, Fléda

21.30 - Deepers
23.00 - Komander Ground
00.30 - Snavs
02.00 - Them Darned Teenagers

5.2. 2016

Stardust 83

Praha, Akropolis

22.00 - Wulky
00.00 - Sionni
02.00 - P-Jay + Mark Evill
04.00 - Wulky + P-Jay + Mark Evill

DnB
22.00 - Opaque
23.30 - Dreadlocker
01.00 - Hoffman
02.30 - Volume Plus
04.00 0 - B2B

5.2. 2016

Steve Late

Brno, Vibe

22.00 - Jane M
23.30 - Dekades
01.00 - Steve Late
03.00 - Andrew Daren
04.00 - Othervision

6.2. 2016

DnB Pixie

Svitavy, Coolna

21.00 - George
22.15 - Czermis
23.30 - Druel
00.30 - Pixie
02.00 - Karpa
03.00 - Joker
04.00 - Skais

6.2. 2016

Kate Don B-Day Party

Praha, Atelier

22.00 - Psylector
23.30 - Calbee
01.00 - Golpe
02.30 - Woody
04.00 - Psylector + Woody

6.2. 2016

Oonz

Praha, Storm

21.00 - Not.Us
23.00 - Adam Cloud
01.00 - Tube & Berger
03.00 - Jan Brachtl
05.00 - Roman Rai

2. stage
21.00 - Nicola Cloud
22.00 - Zissou!
23.00 - Tibi
00.00 - Slater
01.00 - Tazz
02.00 - Animal Print
03.00 - Biodan
04.00 - Tomics
05.00 - Ondrej K

6.2. 2016

SimSala Beats

Brno, Perpetuum

21.30 - Vyrys
23.00 - Depka
01.00 - Martin O'Tray
03.00 - Stanique Hell

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně