DGTL Festival 2016 se blíží vyprodání

Nina Kraviz, Tale Of Us, Maceo Plex, Hot Since 82, Âme a mnozí další vévodí tento rok line-upu holandského DGTL Festivalu, který se bude konat od 25. do 27. března.

3.2. 2016 04:40:48 | festivaly | Carl W

NDSM Docklands, kde se každoročně festival koná, je bývalá loděnice s hangáry a mnoha menšími halami na severu Amsterdamu, která je pro konání elektronických hudebních akcí jako stvořená. DGTL Festival 2016 je rozdělen do tří dnů - v pátek 25. března se koná Opening Night, kde vystoupí v živáku Âme a spolu s ním Black Coffee, George FitzGerald nebo Maya Jane Coles.

To hlavní se pak koná v sobotu a neděli - po oba dny bude otevřeno šest různých pódií a na každém z nich potkáte hvězdy aktuální elektronický hudby - od Niny Kraviz po Maceo Plexe. Lístky na jednotlivé dny i Opening Night jsou již vyprodány, ale lístek na všechny tři dny je ještě v prodeji za cca 120€. Minulý rok bylo vyprodáno měsíc předem a to samé očekávají pořadatelé i letos, tak moc neváhejte. Přece jen Amsterdam není tak daleko.

Video: Official aftermovie DGTL Festival 2015

PARTYINFO

DGTL Festival 2016

25.03.2016 - 27.03.2016 , Amsterdam
DJs: Black Coffee, George FitzGerald, Maya Jane Coles, Adriatique, Hot Since 82, Seth Troxler, Tsepo, WhoMadeWho, Applescal, Dominik Eulberg, Miss Melera, Interstellar Funk, Jackmaster + Optimo, Joy Orbison, Tom Trago, Darius Syrossian, De Sluwe Vos, Luuk van Dijk, Prunk, Route 94, Agoria, Barnt, Maceo Plex, Odd Parents, Bonobo, Cinnaman, Makam, Nina Kraviz, Tale Of Us, DVS1, Haeken, Kyle Geiger, ROD, Rødhåd, &ME, Adana Twins, Andhim, Illesnoise, Noir, Âme, Olaf Stuut (live), Recondite (live), Gui Boratto + Elekfantz (live), Love Over Entropy (live), N´TO (live), Worakls (live), Gold Panda (live), KiNK (live), Mattheis (live), Romare (live), Weval (live), Agents Of Time (live), Cyrillic (live), Woo York (live), Satori (live), Spaceandtime, Bicep, Elias Mazian, Motor City Drum Ensemble, Prins Thomas + Gerd, Janson, Young Marco, Andrew Weatherall, Job Jobse + Jennifer Cardini, Michael Mayer, Red Axes, Reza Athar, Âme, Baikal, DJ Tennis, John Talabot, Mano Le Tough, The Drifter
Cena: 15 - 120 €
REKLAMAREKLAMA