Vstupenky na letní Let It Roll budou na jméno a nepřenosné

Let It Roll Open Air 2016 už spustil předprodeje a fanoušky čeká jedna zajímavá novinka: nový systém, ve kterém budou vstupenky na jméno a budou nepřenosné. Pořadatelé tak chtějí předejít prodejům falešných vstupenek.

12.1. 2016 09:24:24 | informace | Carl W

Vstupenky na letní Let It Roll se od začátku předprodeje nově prodávají jako nepřenosné. Na každé vstupence je tedy vytištěno jméno držitele vstupenky. Toto jméno a příjmení musí korespondovat s osobou, která festival navštíví. Jméno se bude kontrolovat na místě v páskovacím stanu. Ke kontrole bude nutné předložit platný doklad (OP, řidičák apod.).

Proč se pořadatelé k tomuto kroku rozhodli? „Věříme, že tímto krokem předejdeme prodejům falešných vstupenek, jejichž počet na černém trhu v posledních letech rostl, ale také uděláme radost těm, kteří si lístky schovávají na památku,“ říkají.

A jak by měli návštěvníci řešit případnou neúčast? Vstupenku se svým jménem totiž neprodají. I na tento problém nabízejí pořadatelé řešení: „Doporučujeme společně se vstupenkou zakoupit Pojištění ke vstupence, které se dá v síti Ticketportal pořídit ke každé vstupence v posledním kroku nákupu online. Pojištění ke vstupence lze zakoupit i na kamenných prodejnách. Vrácení vstupného je možné při neúčasti z důvodu nemoci, úrazu, přestěhování se za prací, poškození bydliště těsně před akcí a další.

Myslíte si, že vydávat vstupenky na jméno je správný směr, kterým by se velké festivaly měly ubírat?

PARTYINFO

Let It Roll 2016

28.07.2016 - 30.07.2016 Letiště Milovice, Milovice
DJs: A-Cray, Akov, A.M.C, Andy C, Agressor Bunx, Anile, Audio, B-Complex, Benny L, Black Sun Empire, Camo & Krooked, Calyx & Teebee, Chase & Status, Culture Shock, Current Value, Coppa Live, Critical Sound System Ft Emperor & Kasra, Changing Faces, Cruk, Dbridge, Dreazz, Dimension, Dj Marky, Ed Rush & Optical, Etherwood, Fabio, Fleck, Frankee, Fred V & Grafix, Friction, High Contrast, Humanature, Hybrid, Icicle, Insideinfo, Jade & Mindscape, June Miller, John B, Kasper, Kenny Ken, Keeno, Khronos, Krakota, L 33, Levela, Lenzman, Logistics, London Elektricity, Lsb, Macca & Loz Contreras, Machine Code, Macky Gee, Maduk, Malaky, Mark System, Matrix & Futurebound, Mefjus, Metrik, Mob Tactics, Nicky Blackmarket, Nickbee, Neonlight, Netsky, Noisia, Optiv & Btk, Pendulum, Phace, Pythius, Qo & Computerartist, Rene Lavice, Rockwell, Satl, Shimon, Signs, Silence Groove, Skeptical, Smooth, Soligen & Type 2, State Of Mind, The Clamps, The Prototypes, The Upbeats, Telekinesis, Trei, Unknown Error, Volatile Cycle, Whiney, Wilkinson, Coppa, Fava, Innate Mc, Kryptomedic, Nuklear, Sp:Mc
Cena: 64 - 300 €
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně