Hardshock festival 2016 mění místo konání

Oslavy Nového roku jsou za námi a festivaloví partypeople si pomalu ale jistě začínají plánovat letní festivaly. Rok 2016 bude mít opět co nabídnout a jedním takovým lákadlem bude pátý ročník Hardshock festivalu ­- The 5th Statement.

6.1. 2016 19:06:27 | informace | Langy

Zde si přijdou na své hlavně příznivci té nejtvrdší taneční hudby a návštěvnící tohoto festivalu si tak budou moci vychutnat Hardcore snad ve všech jeho podobách.

Organizátorem festivalu je v Nizozemsku dobře známá High Energy Events, která má ve svém pártykalendáři na svědomí takové akce jako Megabase, Kingdance, Dance 4 Liberation, Raw Definition, Pink Stereo a další.

Hardshock letos nabídne celkem 6 scén, na kterých se představí více než 100 vystupujících a současně také festival mění letos místo svého konání. Místo města Zwolle se letošní ročník uskuteční na pláži v Almere na předměstí Amsterdamu. Milovníkům harder stylez je toto legendární místo dobře známé. A jak slibují organizátoři, letos to vypadá na největší vydání tohoto festivalu....Jste připraveni?

V letošním line­upu figurují jména jako Anime, D­Passion vs. Meccano Twins, Igneon System, Lady Dana, Noisekick, Promo, Ruffneck vs. Neox, Sequence, Tensor & Re­Direction, The DJ Producer vs. Deathmachine, Tommyknocker vs. The Wishmaster, Tymon vs. Splinter Cell a mnoho dalších.

Festival se uskuteční v sobotu 16. dubna 2016 v čase od 11 do 23 hodin. Cena základní vstupenky je v současné době stanovena na 44,5 EUR a zakoupíte ji zde.

Video: Hardshock Festival 2016 Trailer

PARTYINFO

Hardshock festival 2016

16.04.2016 , Almere
DJs: Anime, D-Passion + Meccano Twins, Igneon System, Lady Dana, Noisekick, Promo, Ruffneck + Neox, Sequence, Tensor + Re-Direction, The DJ Producer + Deathmachine, Tommyknocker + The Wishmaster, Tymon + Splinter Cell etc.
Cena: 44,5 €
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně