Už máš tričko z Roxy od Musy?

Roxy na podzim představila kolekci originálních triček, který navrhl malíř a tatér Musa. Nečekejte tedy žádná velká loga ani prvoplánovou reklamu - nová kolekce má duši!

6.1. 2016 18:53:59 | móda | rave

Už víš, v čem půjdeš na Kölsche, Andhima, Detroit Swindle, London Elektricity nebo Kollektiv Turmstrasse? Co takhle svůj look pojmout stylově v originálním Roxy tričku?

Moto merchandise Roxy zní: "Být otevřeni experimentům a bořit předsudky." Život kolekci vdechl malíř a tatér Musa, který svou pečlivost a smysl pro detail přenesl i na textil.

Musa je znám právě díky svému osobitému stylu, který je dnes již jasnou signaturou jeho jména. V současné době tráví více času v ateliéru než tetováním, a tak se stalo jeho plátnem to opravdové látkové.

Stejně jako jeho tetování je i potisk kolekce šesti triček umístěn netradičně. Říká se, že každý člověk je originál. Na toto tvrzení se myslí i v tomto případě. Trička jsou potištěna ručně a to každému z nich přiřklo vlastní příběh. Ne každý se rozhodne k vlastnímu tetování.

Trička jsou k zakoupení za 590 Kč během akcí v Roxy nebo na e-shopu shop.roxy.cz, kde si můžete vybrat jak doručení poštou, tak osobní odběr přímo v NoDu (každý všední den od 16:00 do 20:00). Postupem času k nim budou přibývat i doplňky, proto se vyplatí sledovat, co vše ještě Roxy a NoD odkryje.

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně