10 nejčtenějších článků na rave.cz v roce 2015

Co vás zajímalo v roce 2015? Dali jsme dohromady deset nejčtenějších článků na našem serveru, které by měly sumarizovat, co zásadního se letos odehrálo.

28.12. 2015 11:27:08 | informace | Carl W

10. David Guetta - český revival

Revival DJů není asi tak obvyklý, jako třeba u kapel, ale i u nás se výjimka najde. Máme totiž českého Davida Guettu. Věta: "Český David Guetta přijede zahrát svůj DJ set k nám do ..." namíchla asi dost lidí.

9. Brněnský Dreamland dostává další rány: Nedorazí Don Diablo ani Coone

Dreamland se měl odehrát v březnu na brněnském výstavišti, vstupenky se prodávaly a na plakátu vyčnívala jména jako Showtek, Jordy Dazz, Don Diablo, Moti, Paris Simo, Dzeko Torez, Tujamo nebo Coone. DJs však postupně odpadali a odpadali, až se nakonec párty vůbec neuskutečnila.

8. Další Tomorrowland v Ivančicích

Aneb vidláci z Ivančic pořádají světovou diskotéku. Dodáme však, že pořadatelé nakonec logo Tomorrowlandu z grafiky odstranili a nakonec přejmenovali i celou párty. 

7. V Brně se otevře nový klub Exit

Otevření Exitu opravdu zajímalo hodně lidí, ovšem první půlrok se klub zatím zabíhá a asi i majitelé si představovali vyšší návštěvnost. Zato druhý brněnský klub (který se taky otevřel tento rok) Vibe zažívá skvostný start a může se těšit přízni brněnských partypeople.

6. Luboš Virág ze Celebration.sk zrušil další koncert, vstupné však nevrací!

Už v lednu nás Celebration.sk zásobila porcí nesmyslů. Loni to byl Armin v Česku, letos začal Luboš Virág svou jízdu zrušeným vánočním koncert American Divas v košické Steel Aréně.

5. Končí festival Svojšice?

V dubnu končil festival Svojšice a lákal na poslední ročník. To však platilo pouze do listopadu, kdy byl oznámen termín pro Svojšice v roce 2016. Tak jako tak, Svojšice vás rozhodně zajímají.

4. Co se děje s Celebration.sk?

V květnu jsme zjišťovali informace ohledně Only Open Airu 2015 a ptali jsme se, co se vlastně děje s Celebration.sk? No dopadlo to tak, že Luboš Virág byl znovu pořadatelem tohoto festivalu, i když pod hlavičkou další jeho společnosti - Bonusvision. Ve finále se festival ani neuskutečnil a problémy byly i s vrácením vstupného.

3. Dubfire na Citadele live nevystoupí, pořadatel mu nezajistil techniku

Citadela měla letos v plánu představit českému publiku projekt Dubfire: live hybrid - nakonec však odehrál Dubfire pouze DJ set, protože se v Bobycentru nesmí používat CO2 a chyběl tu taky projektor.

2. Zemřel Zdeněk Masopust z BTL Agency

Letos nás zasáhla i jedna smutná zpráva - na život si sáhl zakladatel párty Trancefusion a výrazná postava české taneční scény Zdeněk Masopust. To dostalo BTL Agency do kolen - nepokračovala párty Be In a Future Sound of Egypt byla zrušena. Nechyběl pak ani problém s vrácením vstupného.

1. Brněnský průser jménem Citadela

Dubfire podruhé - tentokrát jako report z akce. Návštěvníků bylo velmi málo, zvuk se hodně nepovedl, ale Dubfire si svůj set prodloužil skoro dvojnásobně. Menší problém byl s VIP lístky - z důvodů malé předprodeje byly zrušeny a taky pořadatel hned po akci smazal událost na facebooku s tím, že na Citadele už "minimal techno" nebude. Tak snad si to ještě rozmyslí.

REKLAMAREKLAMA