Polygon - více než hype?

Že se underground techno znovu dere na vrchol potvrzuje třeba pražská párty Polygon, na které nejenže vystupují zajímaví zahraniční umělci, ale také se těší velké návštěvnosti.

14.12. 2015 09:19:30 | ankety & názory | Carl W

Levon Vincent, Karenn (Blawan + Pariah), Charlton, UVB, Sleeparchive, Tommy Four Seven nebo Rødhåd je výčet několika headlinerů za poslední rok a půl, které jste díky Polygonu mohli v Praze slyšet. Na posledním díle, který se konal minulý pátek, vystoupili Abdulla Rashim, Acronym neb Varg. A stejně jako po předchozích dílech - i nyní jsou na párty pouze velice pozitivní ohlasy - mrkněte třeba na facebook.

Proč je o Polygon takový zájem? Jednoduché minimalistické PR je založené hlavně na referencích samotných návštěvníků, žádné předprodeje vstupenek a vizuální pojetí celé párty přesně vystihuje zvuk, který na Polygunu najdete. Nic víc, nic míň. Na druhou stranu zase nezapomeňme, že se sem tam ozvou ohlasy ohledně zvukové aparatury, ale to bývá u nás už evergreen.

Právě na posledním díle si pořadatelé (kromě zákazu focení) taky vyhradili právo nevpustit případné návštěvníky, kteří se nebudou kontrole u vstupu líbit (stejně jako v berlínském Berghainu), na což se objevily převážně negativní reakce, každopádně na návštěvnosti se to nijak neprojevilo. Spíše naopak. Má tedy Polygon recept na to, jak v Česku dělat úspěšnou techno párty?

PARTYINFO

Polygon

11.12.2015 , Praha
DJs: Binar (live), Abdulla Rashim, Acronym, Varg, Anmer, em ju es aj si, Selektiv Mutism, Sinnan, STRSFR
Cena: 350
REKLAMAREKLAMA