Mrkni se na line upy pro 48. týden

Ruede Hagelstein na Materia party, Vendetka v Beně, systemácké kombo v Signalu nebo SimSala Beats. Otázkou víkendu ale bude, zda 40. Apokalypsa obnoví svou zašlou slávu. Tak vybírej!

27.11. 2015 04:29:46 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

27.11. 2015

Apokalypsa 40 Judgement Night

Brno, Bobycentrum

19.00 - Jaqullin
20.30 - Mr.Bizz
22.30 - Heiko Laux
00.00 - Umek
02.00 - Rush
04.00 - Surgeon + Lady Starlight (live)
06.00 - Luke Slater
08.00 - konec

Total hard stage
19.00 - T-Mass
21.00 - Peterson
23.00 - Candy Cox
01.00 - Lukas
03.00 - Julyukie
05.00 - Mario Ranieri
07.00 - konec

Tech house stage
20.00 - Pete White
22.00 - Deivis
23.30 - Loutka
01.30 - Joachim Pastor (live)
03.00 - Deep Deer
05.00 - Subgate
07.00 - konec

27.11. 2015

CirkusAlien and Mayapur DJs

Praha, Signal

21.00 - Bazooka Joe
23.00 - Alert
01.00 - Dadosh
03.00 - Z-Aires

27.11. 2015

Materia: Ruede Hagelstein

Praha, Pražská tržnice

23.00 - The Animal Print
01.30 - Arturo Legorreta
03.00 - Ruede Hagelstein
04.30 - Lumiere

27.11. 2015

SimSala Beats

Brno, Perpetuum

21.30 - Vyrys
23.30 - Stepan Brück
01.30 - Siva
03.30 - Stanique Hell
05.30 - konec

27.11. 2015

Vendeta

Brno, Fléda

21.00 - Birg
22.00 - Rybizz
23.00 - Casper
00.00 - Dub Motion
01.30 - Kamikaze Boy
02.30 - Spool
03.30 - B2B

27.11. 2015

Wormhole

Praha, Cross

20.30 - Mad4ce
22.00 - Rob Data
23.00 - Counterstrike
00.00 - Rob Data
01.00 - Skynet
02.30 - Yadel
04.00 - M4Y4 + Rudeboy aka Duo Blondynos

2. stage
21.00 - MyClick
23.00 - Not Tonight
00.00 - Sinnan + Anmer
03.00 - Silhouette

28.11. 2015

Climax 17th Anniversary

Praha, Roxy

22.00 - Airto
00.00 - Chris Sadler
01.00 - Mark Knight
03.00 - Chris Sadler
04.00 - Džejár

28.11. 2015

Elektro Kačeři

Březnice u Příbrami, MC Březnice

20.30 - Robo
21.30 - Kao Oui + Cidoo
23.00 - Tráva
00.03 - Orbith
02.00 - Fedy

28.11. 2015

Oficiální Apokalypsa Afterparty

Brno, Perpetuum

06.00 - Deivis
08.00 - SlavoC
10.00 - Subgate
12.00 - Orbith

2. stage
06.00 - W.Dj
07.30 - Kaja Puczek
09.00 - Dazy
11.00 - Warphil

28.11. 2015

Techno

Brno, Perpetuum

21.30 - Inerte
23.30 - Papik Brothers
02.30 - Warphil

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně