Guy J vydal nové album The Trees, The Sea & The Sun

Guy Judah je vlastní jméno izraelského producenta žijícího momentálně v belgických Antverpách a pro housový svět už dlouho známého jako Guy J. 13. listopadu mu vyšlo třetí album s názvem The Trees, The Sea & The Sun, které vydal Bedrock Johna Digweeda.

25.11. 2015 15:04:52 | nové desky | Vyrys

Pro undergroundovou scénu progressive housu to byla náramná událost, jelikož se dá s trochou nadsázky říct, že na co Guy J sáhne, to se povede a všichni to hned v čele s už zmiňovaným Johnem Digweedem nebo třeba Hernanem Cattaneem hrají.

Guy J navíc nevydává album každý rok a různé jeho remixy za poslední dva roky dávaly tušit, že je pořád ve formě, což v říjnu potvrdilo EP Nirvana obsahující tři singly s chystaného alba.

Toto dvojalbum obsahuje 22 skladeb, které společně dávají dohromady hudební výlet od ambientu přes progressive house až po tech-house. Až na skladbu Fly, v které hostuje norská zpěvačka Miriam Vaga, je to čistě autorský počin, Guyův rukopis je rozpoznatelný a jeho nezaměnitelný sound atmosférických melodií s až minimal techno perkusemi je všudypřítomný.

K dispozici je i namíchaná verze s dvěma Continuous mixy, které si můžete poslechnout níže a nechat si zdát o tom, že nějaký český promotér dostane odvahu ho k nám přivézt.

Poslechni si: The Trees The Sea & The Sun (Continuous Mix) CD1

Poslechni si: The Trees The Sea & The Sun (Continuous Mix) CD2

Tracklist:

1-1 Argeman
1-2 Bungalow
1-3 Sleep In My Arms
1-4 8 Minute Flight
1-5 Fool‘s Don‘t Last
1-6 Opera
1-7 Equinox
1-8 Live Another Day 1-9 Provokoter
1-10 Nirvana
1-11 Fly (Dub) feat. Miriam Vaga
1-12 Last Of Us

2-1 The Love & The Fear
2-2 Welcome Reality
2-3 Sunset In Miami
2-4 Social Butterfly
2-5 Miss You Miles Away
2-6 Mad Sine
2-7 When We Met
2-8 Paradox
2-9 My Dizzy
2-10 Forever & Ever

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně