Mrkni se na line upy pro 47. týden

Koncert HVOB na Flédě, Watermät v Roxy a o kus dál na výstavišti smetánka z Hospitality. Tak vybírej!

20.11. 2015 04:43:03 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

20.11. 2015

Echoes: HVOB

Brno, Fléda

23.00 - Mutanti Hledaj Východisko
00.30 - HVOB
02.00 - Jimmy Pé

20.11. 2015

HardCore Operation 3

Brno, Favál

21.00 - Skais
22.00 - Koffos
23.30 - Wolfenoiz aka Suburbass
00.45 - The Butchers
02.00 - Hungry Beats
03.30 - Z
04.30 - Gabba Front Berlin
05.30 - The Maniak + Calgarry
07.00 - konec

2. stage
22.00 - Trunk
23.00 - Kizzah
00.30 - George Crusher
01.30 - Thomas Cook
03.00 - Golpe
04.30 - Djeezzy
06.00 - konec

20.11. 2015

Hospitality Prague 2015

Praha, Pražské Výstaviště

20.00 - Changing Faces
21.00 - Madface
22.00 - Hugh Hardie
23.00 - Etherwood
00.00 - London Elektricity
01.30 - Camo & Krooked
03.00 - Danny Byrd
04.00 - Metrik
05.00 - Bifidus Aktif

20.11. 2015

Ravin' 22

Blansko, Rachota

21.30 - Mark Smith
23.00 - Voodoo Piet + Scroogee
00.30 - Heat Town + Matimur
02.00 - Cruz

20.11. 2015

Smoke Essence: Tech & House Edition

Ostrava, Cafe de la Ostrava

20.00 - BobTape
22.00 - Myxin
00.00 - Orbith
02.00 - Piri

20.11. 2015

Vingerwerk

Brno, Vibe

22.00 - Rogo Siffredi
23.00 - EliO
00.00 - Saddan
01.00 - Vingerwerk
03.00 - Daren

20.11. 2015

Watermät

Praha, Roxy

22.00 - Tris Kayo
23.00 - Deep Deer
01.00 - Watermät
02.30 - David Bowles + Manio
04.30 - Tris Kayo

21.11. 2015

Bónusz Electronic Music Festival 2015

Budapest, Hungexpo Budapest

Thunder Arena
19.30 - Lotfi Begi
21.00 - Andro
22.00 - Julia Carpenter
23.00 - Stadiumx
00.00 - Tujamo
01.30 - Dvbbs
03.00 - Dyro
04.30 - Julian Jordan
06.00 - Metzker Viktória

Deadcode Arena
19.30 - Sanfranciscobeat
21.15 - udai
22.30 - Hot X
23.30 - Alan Fitzpatrick
00.30 - Dubfire
01.55 - Surgeon + Lady Starlight
02.50 - Dave Clarke
04.15 - Sasha Carassi
05.15 - Rebekah
06.20 - Black Asteroid

B.My.Lake Arena
19.30 - Snilloc
20.00 - Poli
20.45 - Peter Makto
21.30 - Gabor Kraft
22.15 - Jay Lumen
23.15 - Petar Dundov
00.30 - Caleb Calloway
01.45 - Kenny Glasgow
03.15 - Loco Dice
05.45 - Gregor Tresher

Soundhead Terrace
19.30 - Nora Matisse
20.50 - Collective Machine
22.10 - James Cole
23.30 - Yvel + Tristan
00.50 - Bernathy Zsiga
02.10 - Zvezda Beta
03.30 - Mateo + Spirit
04.50 - Secret Factory
06.10 - Bohumil

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně