Deset věcí, co musíte vědět o Tale Of Us

V pátek čeká Prahu velká premiéra, v Roxy jistě zazáří ikony poslední doby Tale Of Us. Pojďte se na jejich vystoupení řádně připravit.

28.10. 2015 09:36:26 | profily | Carl W

1. Jak se poznali?

Italové Carmine Conte a Matteo Milleri se seznámili v roce 2008 na škole se zaměřením na zvukovou techniku. Po měsíci ji opustili a začali pracovat na společném hudebním projektu.

2. Stěhování

Z Milána přesídlili do Berlína. Proč? Měli sen, že se stanou úspěšní hudebníci a věděli, že musí začít v německém městě umělců.

3. Bohatí rodiče

V Miláne si oběma žilo skvěle, oba byli z bohatých rodin, ale nebyli tam šťastni. Po přesunu do Berlína si však od rodičů nevzali ani euro.

4. Ubytování

V malém bytě v Berlíně, kam se vešlo pouze studio a jedna postel. Nic víc. Tak žili více jak rok. Zatímco jeden spal, druhý pracoval na nové muzice.

5. Tvrdá práce

Dva roky nechodili na párty ani nikam pařit. Po práci se vždy zavřeli ve studiu a pracovali na svém zvuku. Tak moc chtěli v Berlíně prorazit.

6. Nevydané releasy

V šuplíku mají prý přes 100 nevydaných tracků. Buď čekají na správný čas, nebo nevyjdou vůbec, jako třeba jejich kolaborace s Ilario Alicantem nazvaná Falling Into Grace. Nechtějí totiž vydat track s cizím samplem, který tu použili.

7. Studiová alba

Kluci měli v roce 2012 nachystané své první album. Nakonec nevyšlo a věci z něj vydali v několika relesech. V roce 2014 dokončili své další album. Zatím není jasné, jestli spatří světlo světa.

8. Smůla s technikou

Během posledních pěti let jim shořeli tři počítače a ztratili dva laptopy. Dohromady je to vyšlo prý na 200 tracků, které dokončili, ale nikdy je už neuslyšíte. Nikdy nevyšly a neměli je zálohované.

9. Společné kamarádství

Rádi o sobě prohlašují, že jsou manželé. Z legrace samozřejmě. Přestože se prý moc nehádají, už dvakrát se na několik dnů rozešli.

10. Co nikdy neprozradí?

Některé tracky, které už vyšli, dělal pouze Carmine nebo Matteo a druhý mu do toho vůbec nezasahoval. Nikdy však neřeknou, které to jsou.

Poslechni si: Tale Of Us - Essential Mix - BBC Radio 1

PARTYINFO

Tale Of Us

30.10.2015 Roxy, Praha
DJs: Tale Of Us, Lumiere, Fatty M, Alex Aniska
2. stage: Eddie Mur & Lillou
Cena: 440
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně