V Praze se chystá Smash The House Festival. Kdo ho pořádá?

V pražské Tipsport Aréně se má v únoru příštího roku konat obří EDM akce s několika zahraničními vystupujícími. Podle neověřených informací za ní stojí člověk, který vedl produkci i zrušeného Dreamlandu.

26.10. 2015 12:32:43 | informace | Carl W

Pojďme si nejprve připomenou historii brněnského Dreamlandu. Bylo ohlášeno několik zahraničních vystupujících, kteří postupně ubývali a ubývali, až nezbyl nikdo.

Tímto příběh Dreamlandu však ještě nekončí. Ten se měl totiž následně uskutečnit v Mlékojedech s Juicy M, ovšem pořadatelé přestali komunikovat a majitelé Beach Parku museli celou akci zrušit.

No a příští rok čeká Prahu Smash The House Festival. A protože „dva největší elektronické festivaly v ČR byly zrušeny“ (zdravíme Gaba a Mácháč crew), tak nás čeká právě tato velká akce v Tipsport Aréně.

Kdo za festivalem stojí? Také vám název Flash Events nic neříká? Jak by mohl, podle obchodního rejstříku v Česku tato společnost neexistuje. V kuloárech se však šíří informace, že za celou akcí stojí právě někdo z crew Dreamlandu. Tak neváhejte a kupujte lístky :-)

PARTYINFO

Smash The House Festival

13.02.2016 Sportovní hala, Praha
DJs: bude upřesněno
Cena: 790 - 3.500
REKLAMAREKLAMA