Tom Hades: Všechny večery trávím ve studiu

Tento pátek v brněnském klubu Exit vystoupí Tom Hades, který řadu let patří k ikonám belgické techno scény. Jak se mu před rokem líbilo na Svojšicích? Kolik let se kamarádí s Marcem Baileym? Nebo jaký bývá jeho typický týden? Vše se dozvíte v tomto krátkém rozhovoru.

22.10. 2015 17:52:20 | rozhovory | Phil Albedo

- Phil Albedo: Ahoj Tome, díky, že sis udělal čas na rozhovor. Jak bylo o víkendu?

- Tom Hades: Ahoj! Poslední víkend jsem si parádně užil na ADE (Amsterdam Dance Event). Této famózní akce jsem se zúčastnil pracovně, potkal jsem zde mnoho přátel a samozřejmě nechyběla ani skvělá hudba.

Když se řekne Belgie, tak mnoho lidí si hned vybaví vafle, Hercule Poirota nebo Jean-Claude Van Damma. Na co jiného bys jako Belgičan ještě upozornil?

Určitě bych se ještě zmínil o pivu a čokoládě, což nám velmi zpříjemňuje život, který se snažíme žít v této malé zemi naplno.

Ví se o tobě, že jsi blízký kamarád Marca Baileyho. Jak dlouho už se znáte a jaká je s ním spolupráce?

S Marcem jsem se seznámil někdy před 18 lety a ve studiu se potkáváme už přes 12 let. Povedlo se nám vydat tracky na několika vyhlášených labelech a spolupráce je za celou tu dobu super. V blízké době od nás určitě zase něco uslyšíte.

Každý týden je možné slyšet tvoji pravidelnou radio show Rhythm Converted, kterou ukládáš i na SoundCloud. Jak jsi s ní spokojený?

Posluchačů stále jen přibývá, má skvělé ohlasy a i po několika letech mě to baví. Mám z toho moc dobrý pocit, protože tohle je další příležitost, jak mnoha lidem zpříjemnit život.

Poslechni si: Rhythm Convert(ed) Podcast 228 with Tom Hades

Nedávno tvoje oficiální stránka na Facebooku překonala 60 000 fanoušků. Co má podle tebe na tom největší podíl, že si touto cestou dokážeš získat tolik příznivců?

Předpokládám, že důležitou roli hrají všechny moje aktivity, ať už jde o hraní na akcích, produkci, zmiňovanou radio show nebo lásku k hudbě.

Když ještě zůstaneme u těch sociálních sítí, tak co tě na Facebooku za poslední dobu nejvíc pobavilo?

Téměř každý den najdu několik příspěvků, které mě pobaví. Naposled to byl třeba DJ MAG Top 100 DJs, kde si z vítězů mnoho lidí dělá srandu. Kdo chce, určitě si to najde : -

Prozraď nám svoje top:

Track: Aphex Twin - Window Licker
Událost: Burning Man
Sport: Běh
Film: Nelítostný Souboj
Jídlo: Vše z japonské kuchyně

Jak vypadá tvůj typický týden?

Můj typický týden je docela náročný, protože se kromě hudby starám i o svoji softwarovou společnost, kde zaměstnávám 70 lidí. Pak téměř všechny večery trávím ve studiu a víkendy na parties.

Před rokem jsi vystupoval na Svojšicích a pro hodně účastníků, včetně mě to byl velký zážitek. Jak jsi to vnímal ty?

Moc se mi to líbilo, protože jsem viděl mnoho spokojených lidí a to je pro mě nejdůležitější.

Tento pátek opět navštívíš Českou republiku, ale tentokrát půjde o klubovku. Těšíš se? Napadá tě nějaké motto pro tento večer?

Ano, už teď se moc těším! Moje motto pro tento večer zní “Dance your **s off !!!“. V pátek chci vidět odkud přichází energie a já ji vrátím natřikrát.

PARTYINFO

Rush Hour

23.10.2015 Exit, Brno
DJs: Tom Hades, Phil Albedo, Thin & Thick, Destroyer, No-On, Mindhole, Najgecc, Foxx, Jaryno Haidy
Cena: 100 / 150
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně