Nouvelle Prague - hudební konference a showcase festival se chystá na začátku listopadu do Staropramenu

Přemýšleli jste někdy o tom jaké to je uspořádat si vlastní hudební festival? Jak složité je zabookovat vašeho oblíbeného interpreta nebo jak efektivně využít sociální sítě k propagaci vašeho eventu?

22.10. 2015 12:45:54 | informace | Lucie J

Pokud už jste nebo byste se chtěli stát organizátorem hudebních akcí, pak si nemůžete nechat ujít hudební konferenci Nouvelle Prague. Právě pro vás se totiž již po třetí otevřou v pátek 6. a sobotu 7. Listopadu dveře Smíchovského pivovaru Staropramen. Můžete se tak těšit na inspirativní diskuzní panely s odborníku z hudební branže, kde se na jednom pódium setkávají zástupci předních hudebních akcí a podělí se s vámi o své recepty na úspěch.

Názvy letošních panelů jsou Highway 2015 Revisited, Booking stokrát jinak, Sociální sítě & Marketing, Festivalová abeceda pro začátečníky i pokročilé, Brands & Events, Jak maximalizovat příjmy z autorských práv a Ticketing a cashless řešení – hudba přítomnosti. Nebude chybět ani vyhlášení hudebních cen Nouvelle Prague 2015 a závěrečná párty.

Jako i během posledních dvou ročníků, tak i letos je konference spojena se showcase festivalem, kde vystoupí kromě českých interpretů také zahraniční hvězdy, od kterých hudební znalci v nejbližší době očekávají strmý výstup po žebříčcích populatiry. Headlinery festivalu tak budou švýcarská elektro-popová kapela Kadebostany a Lenka Dusilová s Baromantikou.

Zveřejněna byla i jména tuzemských showcasových kapel, které byly vybrány ve spolupráci s časopisem Full Moon a Radiem 1, kterými budou Mydy Rabycad, Wild Tides, Ghost of You a Sundays on Clarendon Road. České posluchačstvo z řad vyhledavačů nový, neotřelých hudebních zážitů, potěší také informace o zahraničních showcasových interpretech.

Těmi letos budou Beasts (UK), Beau (USA), James Harries (UK), Northeast Party House (AUS), Meat Wave (USA), The Amazons (UK) a The Prettiots (USA). Indii přiletí zastupovat kapela Studmuffin (IND), nominovaná na tento post partnerským festivalem Mood Indigo, který je největším hudebním festivalem Asie.

Line-up festivalu:

Pátek 6.11.
17.00 – Wild Tides (CZ)
17.40 – Ghost Of You (CZ)
18.20 – The Prettiots (USA)
19.00 – Beasts (UK)
19.40 – Northeast Party House (AUS)
20.20 – The Amazons (UK)
21.10 – Kadebostany (CH)

Sobota 7. 11. 2015
17.00– Sundays On Clarendon Road(CZ)
17.40 – James Harries (UK)
18.20 – Beau (USA)
19.00 – Studmuffin (IND)
19.40 – Meat Wave (USA)
20.20– Lenka Dusilova a Baromantika(CZ)
21.20 – Mydy Rabycad (CZ

Zatímco tak showcasový festival slibuje seznámení se slibnými interprety mezinárodní hudební scény, konference poskytuje příležitost k networkingu se světovými esy hudebního průmyslu, jde tak o unikátní koncept, který nemá na našem území obdobu.

Video: Nouvelle Prague 2015 Invitation Teaser

Jednodenní vstupenky na festivalovou část jsou v předprodeji za 270,- Kč + poplatky, na místě pak 400,- Kč. Celofestivalová vstupenka je za 370,- Kč + poplatky v předprodeji a za 450,- Kč na místě. Delegátský pas je pak možné pořídit od 1.10. do 4.11. za 1.390,- Kč a v ceně je i celodenní občerstvení.

Více podrobnějších informací o Nouvelle Prague najdete na:
www.nouvelleprague.com
www.facebook.com/nouvelleprague
www.twitter.com/nouvelleprague
www.soundcloud.com/nouvelleprague
www.youtube.com/nouvelleprague
www.instagram.com/nouvelleprague

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně