Kdo se stane letošním vítězem DJ Magu?

Tu čest vyhlásit jméno DJe, který pro letošní rok ovládne žebříček nejpopulárnějších jmen na poli elektronické taneční hudby, i tentokrát bude mít Amsterdam Music Festival.

25.9. 2015 17:33:23 | informace | Paya

Festival. Oproti minulým letům se tento event rozrostl na dva dny, a protože je již známo, že vyhlášení DJ Mag Top 100 DJs Poll proběhne v Amsterdam ArenA v pátek 16. 10., a protože jsme podrobně sledovali odhalování rozdělení seznamu účinkujících do obou festivalových dní, je tak nyní jasné, že vítěz vzejde z páteční sestavy ve složení Armin van Buuren, Dimitri Vegas & Like Mike, Hardwell a Martin Garrix, které v line-upu podpoří Nervo a Vicetone.

Pro úplnost dodejme, že v sobotu na Festivalu zahraje Alesso, David Guetta, Klingande, Oliver Heldens, Robin Schulz, Showtek, DJ Snake, Tiësto a Yellow Claw. Festivalové vstupenky jsou již bohužel vyprodané, nicméně stále ještě jsou k dostání lístky na páteční show, a to za 52,5 eura!

Tak co, chcete být u toho? Porazí mladičký dvojnásobného vítěze Hardwella či pětinásobného šampiona Armina? Nebo se budou smát černí koně z Belgie, bratrská dvojice Dimitri Vegas & Like Mike, kteří již vloni zůstali stát těsně před vrcholem a tentokrát tak oberou Holandsko - po třech letech - o pomyslnou korunu popularity?

PARTYINFO

Amsterdam Music Festival 2015

16.10.2015 - 17.10.2015 Amsterdam ArenA, Amsterdam
DJs: Armin van Buuren, Dimitri Vegas & Like Mike, Hardwell, Martin Garrix, Nervo, Vicetone + Alesso, David Guetta, Klingande, Oliver Heldens, Robin Schulz, Showtek, DJ Snake, Tiësto, Yellow Claw
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně